Znáte Snowattack? Aneb Když DJs řádí ve francouzských Alpách

Pořádný mejdan na sněhu
Zdroj: Instagram
Česko bude poprvé hájit Michal BurianTěšte se na pořádnou dávku energieSnowattack je velmi oblíbená akcePro milovníky lyžování akce číslo jedna+ 2 fotky+ 3 fotky

Takhle má vypadat týden na horách. Snowboard, lyže, tanec a parádní party s fantastickými DJs z celé Evropy. To vše nabízí již 11. ročník festivalu Snowattack. Jeden z největších hudebních mejdanů na horách se koná ve francouzských Alpách. Více než dvacet producentů a DJs bude hrát přes den i na obřích nočních party.

Redaktor
Redaktor 10. ledna 2019

Vloni se akce zúčastnilo téměř 3000 návštěvníků a vévodily mu světové hvězdy jako např. Rudimental, Lost Frequences, Henry Saiz, nebo Sub Focus. Snowattack se koná 26. 1. – 2. 2. 2019

Kromě spousty lyžování, různých soutěží a zábavy si můžete užít taneční hudbu na třech klíčových místech.

Hlavním nočním pódiem je obří stan Party Arena s kapacitou až 2000 lidí, ve kterém se návštěvníci mohou těšit na velké taneční party až do rána po celý týden.

Jezděte opatrně
Mohlo by Vás zajímat:

Autem na hory: Praktický průvodce pro řidiče

Přes den hrají DJs na Terasa Snowattack nebo přímo na „náměstíčku“ festivalu. Aniž byste si museli sundat lyžáky, můžete si vychutnat skleničku svařeného vína, opalovat se a nechat tělo odpočinout po poslední jízdě.

Organizátoři však každoročně připravují spoustu dalších menších míst s bary, hudbou a dobrou francouzskou či italskou kuchyní. Kdo by se chtěl této zimní party zúčastnit, neměl by dlouho váhat.

Na video z loňska se můžete podívat ZDE!

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články