Dámské dvoudílné plavky – jaký model zvolit?

Dámské dvoudílné plavky – jaký model zvolit?
Zdroj: Stanislav Komogorov / stock.adobe.com

Zatímco na plavání v bazénu jsou nejlepší jednodílné plavky, na pláž jsou lepší dvoudílné plavky. Rozmanitost stylů a barev je obrovská, takže každá žena si najde to své. Můžete začít výběrem stylu. Klasické modely dvoudílných plavek jsou ideální pro štíhlé ženy s malými prsy, které nevyžadují zpevnění. Dámy s větší velikostí košíčků mohou vyzkoušet bandeau topy.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 03. 06. 2024 10:35

Jak si vybrat správné dámské dvoudílné plavky?

Pokud si chcete zamaskovat bříško, zvolte dámské dvoudílné plavky tzv. tankiny. Nemusíte volit upnuté modely, ve kterých byste se cítila nepříjemně. Vsaďte na vrchní díl plavek ve sportovním stylu, případně v modelu připomínajícím top.

Mnohem méně problémů působí spodní díl plavek. Nejlepší je vybrat si značky, které prodávají vrchní i spodní díl zvlášť, například Triumph plavky, tak se vám perfektně přizpůsobí velikosti. Pokud hledáte nadčasovou klasiku, sáhněte po tlumených barvách. V případě, že chcete svou postavu opticky zeštíhlit, zvolte černé nebo tmavě zelené plavky. Plavky bez zdobení a v tlumené barvě jsou skvělou variantou i pro štíhlé ženy. V tomto případě bude daný model zdůrazňovat přednosti postavy. Čistě bílé dámské dvoudílné plavky krásně zvýrazní opálení, podobně jako například tyrkysové.

Kombinujte horní a dolní část plavek podle sebe

Outfit se skládá ze dvou samostatných částí, což umožňuje lepší sladění velikosti, protože horní a spodní část můžete zakoupit samostatně. Kromě perfektní velikosti si můžete oba díly vybrat i v různých vzorech či barvách tak, aby k sobě ladily. Díky tomu se nemusíte omezovat a vytvořte komplet podle své fantazie, například černou spodní část plavek a barevnou horní část nebo kombinaci libovolných barev. Stejně tak záleží jen na vás, zda si zvolíte vrchní díl plavek klasického, sportovního nebo elegantního střihu.

Vyberte si módní plavky, kterými okouzlíte nejen na pláži. Výhodou dvoudílných plavek je snadnější údržba než u jednodílných modelů. Protože se skládají z oddělených částí, lze je prát a sušit zvlášť, čímž je zachována jejich kvalita a trvanlivost.

Dámské dvoudílné plavky nejen na opalování

Dvoudílné plavky jsou nejlepší volbou na opalování, umožní vám dostatečně odhalit tělo sluníčku a zároveň zvýrazní přednosti vaší postavy. To, co ženy na bikinách milují nejvíce, je, že se dají kombinovat sady z různých modelů a tímto se dá vytvořit něco jedinečného.. Právě to vám zaručí, jedinečnost a originalitu.

Bez ohledu na to, jaký model plavek si vyberete, pamatujte, že každý z nich lze využít různými způsoby. V létě můžete plavky nosit na plážovou párty nebo dokonce do klubu. Vrchní díl plavek může nahradit podprsenku nebo tílko. Krásné barvy plavek dnes nabízejí mnoho příležitostí k vytvoření jedinečných outfitů. Skvěle se hodí ke vzdušným letním šatům. Platí však důležité pravidlo: než se obléknete do plavek, střih vám musí dobře padnout. Jedině tak můžete zvýraznit všechny své přednosti a budete se cítit dobře při všech aktivitách. Plavky, které vám padají nebo se vyhrnují vám mohou narušit pohodu.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články