Denní horoskop na 14. dubna 2024: Lvům hrozí nakupování zbytečností, Střelcům naivita

Denní horoskop na 14. dubna 2024: Lvům dnes hrozí nakupování zbytečností
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 14. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 14. 04. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se neukvapovali. Všechno nemusí být ve skutečnosti tak, jak to na první pohled vypadá. Mohli byste někomu ukřivdit, mrzelo by vás to pak hodně dlouho.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste dnes víc přemýšleli nad tím, co říkáte svým blízkým. Ať vás kvůli neuvážené poznámce v budoucnu nečekají potíže...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte spoustu plánů, ale ne všichni z rodiny je s vámi budou chtít sdílet. Tak nebuďte zklamaní, když se neděle nebude odehrávat podle vašich představ. Doma byste mohli probrat, kam vyrazíte na dovolenou.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nepřehánějte to s aktivním nasazením. Máte tendenci přeceňovat svoje síly, měli byste se však spíše šetřit. Nezanedbávejte své blízké, připravte se ale na to, že u některých členů rodiny se projeví značná náladovost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pár vlídných slov a pohlazení dokáže s ukřivděnou láskou zázraky. Společná procházka vás sblíží ještě víc. Večer proberte, jak to vidíte do budoucna...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte flexibilní a přizpůsobte se změnám, které vám přijdou do cesty. Možná se dozvíte něco cenného nebo potkáte někoho fascinujícího. Budete připraveni jednat a dělat věci, které vás posunou dál.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Podaří-li se vám dnes nepropadnout nakupování zbytečností, užijete si krásný den. A navíc neutratíte zbytečně korunky. Váš protějšek bude stále trochu nabručený, ale do večera ho to přejde...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete mít spoustu energie. To vám pomůže oživit a zorganizovat společné aktivity s přáteli nebo rodinnými příslušníky.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vám připomínají, abyste nezapomínali jednu věc. Pamatujete na svoje předsevzetí, že se začnete víc hýbat? Zkuste třeba nějaký nový sport. Pokud se nemůžete přimět k aktivitě, namotivujte se malou odměnou.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebuďte naivní a nenechte se obalamutit krásou pochybných známostí. Doma byste kvůli nim měli akorát dusno a v peněžence díru. To vám za to nestojí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Někdy je lepší mít psa než partnera, dnes večer si na to vzpomenete. Penízky se sice sypou, jenže to bohužel nestačí. Pokud jste nešťastní, zamyslete se, proč je tomu tak...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Když si nebudete vědět s něčím rady, poraďte se s někým z rodiny, kdo má s danou problematikou největší zkušenosti. Nemusíte vědět všechno, vyplatí se vám, když si poslechnete názor dalšího člověka.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články