Denní horoskop na 18. února 2024: Berani by to neměli přehánět s otevřeností, Váhy s utrácením

Denní horoskop na 18. února 2024: Berani by to dnes neměli přehánět s otevřeností
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 18. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 18. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na příjemné setkání s přáteli. Zřejmě se dozvíte zprávy, na které už jste netrpělivě čekali...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Máte až podezřele veselou náladu a chuť napálit někoho žertíkem. Dejte si ovšem pozor na to, ať to nepřeženete. Aby to dotyčný člověk vůbec dokázal rozdýchat a vzít nakonec celou tu taškařici s úsměvem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste to nepřeháněli s otevřeností vůči některým lidem. Někdo by si vaše slova mohl vyložit po svém a všechno překroutit. Zcela postačí, když povíte půlku toho, co máte na srdci.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se na to, že budete muset změnit své plány. Nesmíte kvůli tomu panikařit, je třeba, abyste se pořádně koncentrovali a našli nové řešení. Když zachováte klid, všechno úspěšně zvládnete.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vám věští úspěšný den. Ovšem za předpokladu, že se o to též přičiníte. Dobře víte, že o úspěch se musíte zasloužit především vy sami...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tíhnete k sentimentalitě. Pokud se vás nějak dotýkají slova ostatních, zkuste si je nebrat tak osobně. Není vhodný čas pouštět se do vyhrocených sporů.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Počítejte s tím, že mnozí lidé budou nervóznější a méně ochotní. Alespoň vám dojde, že se nemůžete pořád spoléhat na pomoc ostatních. Někomu už to začíná dost vadit...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes by mělo všechno probíhat bez potíží. Hlídejte si však své finance, někdo by vás mohl chtít zatáhnout do značně nevýhodného kšeftu. Ostražitost je na místě.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Neutrácejte za věci, které nezbytně nepotřebujete, jen se vám prostě líbí. Je třeba myslet i na zadní kolečka. V obchodních záležitostech se řiďte rozumem, tady city nemají místo.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte sklony k přecitlivělosti. Budete-li se litovat, vůbec si tím nepomůžete. Hoďte už minulost a myšlenky na promarněné šance za hlavu. Soustřeďte se na to, co má teprve přijít. Zkuste se radovat i z maličkostí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Můžete očekávat pohodový den, když si ho sami nepokazíte zbytečnými šarvátkami s ostatními. Vysněnému cíli jste zase o krok blíže, už vám zbývá pouze doladit pár detailů. Tak s chutí do toho!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dospějete k názoru, že se v některých věcech můžete spoléhat jen sami na sebe. Nebuďte zklamaní z nespolehlivosti druhých a příště už s jejich pomocí raději vůbec nepočítejte.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články