Fit a krásnátestovánísoutěže

Nikola (35): Před lety mi zanechal pořádnou jizvu na srdci. Teď to svému ex vrátím i s úroky

Thumbnail # Nikola (35): Před lety mi zanechal pořádnou jizvu na srdci. Teď to svému ex vrátím i s úroky

Zdroj:pixabay.com

Nikole se před pár lety zhroutil celý svět, když načapala svého přítele se svou nejlepší kamarádkou. Mezitím se Nikola vdala i rozvedla, ale teď se objevila příležitost to bývalé lásce vrátit i s úroky. Jak to celé dopadlo, se dozvíte v jejím příběhu.

Markéta Bartošíková 9. května 2020

Nikola se před rokem rozvedla se svým o dost starším manželem. Společně se na tom domluvili, protože oba zjistili, že se jejich cesty rozcházejí. A před pár měsíci se Nikole ozval její bývalý partner Dan (36). Napsali si pár esemesek a vyměnili několik fotek.

Thumbnail # Tamara (28): Vzala jsem tátu dvěma dětem. Karma si mě našla
Mohlo by Vás zajímat:

Tamara (28): Vzala jsem tátu dvěma dětem. Karma si mě našla

Přišla jsem tehdy o všechno

Předtím, než jsem se vdala, jsem chodila s Danem. Dan byl vždycky na ženský. Ale připravil mi hodně nepříjemnou zkušenost, která mi v srdci zanechala hodně bolavé místo. Načapala jsem ho se svou ,,nejlepší kamarádkou“ Sabinou. V jeden okamžik jsem tak přišla o svou lásku i o nejlepší kamarádku. Chtěla jsem, co nejdříve zapomenout, a možná právě proto jsem se vdala. A dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Thumbnail # Helena (39): Bývalý mě pozval na kávu. To, co se z toho vyklubalo, mi vyrazilo dech
Mohlo by Vás zajímat:

Helena (39): Bývalý mě pozval na kávu. To, co se z toho vyklubalo, mi vyrazilo dech

Oplatím mu stejnou mincí

Věděla jsem, že teď přišla moje chvíle. Začala jsem s Danem znovu chodit. Dan je ze mě vážně vedle. A to se mi přesně hodí! Mám totiž jasný plán. Zlomil mi srdce, a to mu prostě nesmí projít. Nechala jsem ho, aby ze mě čím dál víc šílel. Dělám, co mu na očích vidím a báječně nám to klape. Kdo by to byl řekl…

Jakmile to bude nejméně čekat, oplatím mu to s jeho kamarádem a postarám se o to, aby seděl v první řadě. Někomu se to může zdát hodně podlé, ale já se mu chci pomstít, za to, co mi před lety udělal.

Thumbnail # Denisa (28): Opustil mě před svatbou. Napsal jen podivně znějící esemesku
Mohlo by Vás zajímat:

Denisa (28): Opustil mě před svatbou. Napsal jen podivně znějící esemesku

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Podobné články

Zavří­t reklamu