Denní horoskop na 25. května 2024: Ryby si v sobotu zasportují, Panny by měly být taktnější

Denní horoskop na 25. května 2024: Ryby si dnes zasportují
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 25. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 25. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nestěžujte si všem lidem okolo vás, že se vám v poslední době nic nedaří, i když se tolik snažíte... Porozhlédněte se raději po nových příležitostech, chtělo by to vnést do života nějakou změnu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Sobota je nakloněná sportovním aktivitám a pobytu v přírodě. Neriskujte však úraz nebo vyčerpání. Z následné únavy byste mohli být natolik podráždění, že akorát vyvoláte nesmyslnou hádku.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den se bude odehrávat ve svižném tempu, můžete se těšit i na několik zajímavých příležitostí. Jedinou potíž čekejte v tom, že si z nich nebudete umět vybrat. Spoléhejte se na sebe a nenechte si do toho nikým mluvit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká náročný den. Připravte se na to, že budete muset tvrdě zabojovat o svou pozici. Nemějte obavy využít pádné argumenty, abyste přesvědčili ostatní, že na to máte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zcela náhodou odhalíte, že jistá záležitost se neodehrála tak, jak vám to vaši blízcí tlumočili. Než se začnete hlasitě rozčilovat a vytýkat jim to, dejte jim možnost, aby vám vysvětlili, co je ke lži vedlo.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se sportu, ale ne jen tomu u televize. Přidejte na aktivitě, přestaňte o tom jen mluvit. Ideálně se hýbejte v přírodě, ať načerpáte energii a přijdete na jiné myšlenky. Pak si v klidu můžete zahřešit něčím dobrým na zub.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která čeká setkání s velkou láskou v tramvaji.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop říká, že máte překvapit své blízké a vzít je na zajímavý výlet. Nemusíte jezdit ani nikam daleko, krásných míst ve svém okolí najdete jistě dostatek. Odreagujete se a báječně se k tomu pobavíte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Snažte se být taktnější v tom, co a jak druhým lidem říkáte. Měli byste se krotit v ostřejších výrazech, buďte k ostatním laskavější a ohleduplnější. Zkuste zapracovat na zlepšování vztahů kolem vás.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, abyste si uvědomili, že i vy se občas můžete zmýlit. Bude prozíravější, když otevřeně přiznáte omyl, než dokola zatloukat...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, ať se zaměřujete na věci, které vás nabíjejí energií. Dopřejte si všechno, co máte rádi a naplňuje vás to. Ozvěte se přátelům, vždyť už na to čekají...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, abyste se nezaobírali jen povinnostmi, ale našli si čas i na příjemnější věci. Musíte někdy zvolnit to vysoké tempo, které jste nasadili. Protože jinak vám může uniknout něco zcela zásadního!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Drobná ranní rozepře s vaší láskou vám znepříjemní den, ale večer už bude všechno dobré. Pozor na zloděje a to i na internetu. Nepouštějte se ani do hádek.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔


Související články

Další články