Denní horoskop na 26. května 2024: Blíženci mají pocit, že o ně nikdo nestojí, Střelci by neměli ztrácet nervy

Denní horoskop na 26. května 2024: Blíženci dnes mají pocit, že o ně nikdo nestojí
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 26. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 26. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesnažte se uplatňovat své oblíbené pravidlo, že musíte mít v každé situaci pravdu. Naopak bude prozíravější, když včas přiznáte pochybení, než dokola zapírat...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Nesmíte však pochybovat o svých schopnostech. Mírněte se v kritice sebe i druhých a berte věci s nadhledem, díky tomu vám půjdou snáze.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli byste se pořádně koncentrovat na své přesvědčovací schopnosti. Můžete dosáhnout toho, co se vám za delší dobu nepodařilo nebo jste to opakovaně odkládali. Jste už jen malý krůček od úspěchu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že se dočkáte úspěchu v jedné věci, s kterou jste už pomalu ani nepočítali. Ačkoli se vám dostane zadostiučinění, tak se při projevech radosti vyvarujte škodolibosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den možná budete mít pocit, že o vás nikdo nestojí. Na podobné nálady ale rychle zapomeňte. Všechno je jinak! Večer vyrazte do společnosti a uvidíte sami...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnešek přeje sportovním aktivitám. Nepřemýšlejte nad dobrodružstvími, za nimiž vás lákají přátelé, potřebujete zapracovat na rodinných jistotách. Zahrňte tedy do programu i svoje blízké.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste si nevšímat drbů a pomluv, které uslyšíte. Pokud pociťujete odcizení s někým ve vašem okolí, tak si zkuste uvědomit, proč se tomu tak stalo. Co když část viny nesete i vy...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Spoléhejte se výhradně na svůj rozum a nátlaky okolí si vůbec nepřipouštějte. Když vám bude někdo mluvit do vašich věcí a tvářit se, že má kdovíjaké zkušenosti, dělejte si věci i nadále po svém.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestli se ocitnete v konfliktní situaci, snažte se to vyřešit smírnou cestou. Nemusíte považovat za neúspěch, když se rozhodnete ustoupit ze svých původních záměrů.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nedůvěra může dost zabolet, proto se jí snažte ve svých vztazích vyvarovat. Zkuste zapomenout na podezřívavé myšlenky, které se vám honí hlavou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neztrácejte nervy v situaci, kdy budete mít pocit, že snad někdo některé věci kazí záměrně. Překontrolujte si zabezpečení počítače.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čekejte poněkud nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce lidí v blízkém okolí. Nebude úplně jednoduché, abyste zůstali za všech okolností trpěliví a v klidu, tak se o to alespoň pokuste.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články