Michaela (42): Když mi manžel začal nosit květiny, věděla jsem, že je zle. Zjistila jsem, že mě podvedl s nejhorší ženskou v okolí

Opravdové příběhy čtenářek: Když mi manžel začal nosit květiny, věděla jsem, že je zle. Zjistila jsem, že mě podvedl s nejhorší ženskou v okolí
Zdroj: Freepik

Michaela dlouho žila v tom, že její manžel nemá důvod k nevěře. Pak ale zjistila, že jednou uklouzl. A to se ženou, která má v jejich vesnici tu nejhorší pověst... 

Jana Jánská
Jana Jánská 27. 10. 2023 13:00

Musím se krotit, abych mohla slušným způsobem říct, co si o svém Vladimírovi (40) myslím. Takhle zahodit patnáct let manželství, tak to se jen tak nevidí.

Manžel slavil čtyřicetiny

Věděla jsem, že Vláďa plánuje oslavu čtyřicetin už dlouho. Rezervoval si hospodu na celý večer a svolal kamarády z dětství a mladých let. Byla to čistě pánská jízda, takže jsem se raději na nic neptala. Dovedu si živě představit, jak do sebe lijí jednoho panáka za druhým a vzpomínají na staré dobré časy na pískovišti nebo kde.

Raději jsem sbalila děti a vyrazili jsme k mým rodičům. Nakonec to nebyl tak špatný víkend. Já si ho užila. A podle toho, co mi v neděli, když jsem se vrátila domů, vyprávěl Vladimír, tak on také. Moc si toho nepamatoval, ale o tom ty velké chlapské oslavy vlastně jsou, ne? Důležité je, že se nikomu nic nestalo...

Manžel mě podvedl

Jenže v následujících dnech se Vláďa začal chovat trochu divně. Občas mi přinesl kytku a pochválil můj účes. To dělával kdysi, když se mi chtěl dostat do kalhotek. Nešlo mi do hlavy, proč se k tomu vrací. A když se večer v ložnici o nic nepokusil, pojala jsem podezření. Co když mi byl nevěrný? Ale to je přece absurdní. Vždyť měl pánskou jízdu a vím stoprocentně, že kluci mu v této oblasti nic neříkají. Tak co se tedy stalo?

Několik dní jsem nad tím přemýšlela, ale nechtěla jsem se ptát manžela, protože by mi zřejmě nic neřekl. Nakonec se to vyřešilo samo. Jednou jsem šla z práce a tahala také tašky s nákupem. Potkala jsem takovou cuchtu, o které se říká, že spala s polovinou vesnice. Jak jsem ji míjela, tiše pronesla, že mám pozdravovat Vládíka...

V tu chvíli jsem jí málem skočila po krku. Položila jsem tašky na zem a narovnala se. Ta krůta se smíchem prchala pryč. Nechala jsem ji žít, stejně byla kolem spousta lidí. Nechci, aby se rozkřiklo, co ten můj vůl provedl.

Manžel žehlí nevěru

Teď už mi ty kytky a lichotky dávají smysl. Ale nechápu, kde se s ní ten můj idiot zapletl. A proč zrovna s ní? Když přišel domů, pustila jsem dětem televizi a zatáhla ho do ložnice. Asi něco tušil, protože byl pořádně vyjukaný.

Zavřela jsem dveře a spustila. Ani nic nezatloukal. Prý byl pořádně nalitý a když si šel před hospodu zapálit, ta nána tam čekala a vybalila to na něj. Prý má narozeninové překvápko... Zatáhla ho za roh. Vláďa měl v sobě tolik panáků, že se nezmohl nejen na odpor, ale ani na akt. A tak se dopotácel zpátky do hospody.

Co mám s tím chlapem udělat? Vím, že by mě za střízliva nepodvedl. Ale alkohol by neměla být polehčující okolnost. Jsem na něj pořádně naštvaná a nevím, jestli mu to někdy odpustím. Na další narozeninovou oslavu s chlapama bude muset zapomenout!

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články