Nina (37): Těžce dřu a držím drastickou dietu. Věřím, že díky tomu získám zpátky expřítele

Příběhy nešťastné lásky: Těžce dřu a držím drastickou dietu. Věřím, že díky tomu získám zpátky expřítele
Zdroj: Freepik

Nina byla nemile překvapená, když dostala po půlroce chození kopačky. Přítel si chtěl vše srovnat v hlavě a "zpomalit". Nina ale nemá čas truchlit, začala pracovat na postavě a chce pro bývalého vypadat neodolatelně.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 16. 01. 2024 07:00

Petr (40) prostě dostal strach a utekl ze vztahu jako malý kluk. Já ale vím, že mě miluje a přileze zpět s prosíkem. Nenechám nic náhodě a musím být neodolatelná, proto držím drsnou dietu a hubnu.

Vím, že se expřítel ke mně vrátí

Jsme si jistá, že mezi mnou a Petrem vzniklo něco výjimečného. Cítila jsme to od začátku, dokonce i teď po rozchodu. Trávili jsme spolu celý půlrok poměrně intenzivně, nebyl čas se nadechnout. Nemohli jsme se nabažit jeden druhého a pak najednou Petr přišel s tím, že potřebuje být sám. Nejprve jsem se složila.

Nemohla jsem se z toho šoku vůbec vzpamatovat. Nejprve jste s někým denně šest měsíců a pak vám najednou zmizí ze života a neodpovídá na zprávy. Stále dokola jsem si rekapitulovala naše rozhovory a zavolala dokonce kartářce. Ta mě ubezpečila, že mě Petr stále miluje a svého citu se zalekl. Dost možná v našem vztahu nyní figuruje někdo třetí.

Petr se zapřísahal, že v tom není ženská, ale já si myslím svoje. Ať si s ní klidně je. Beztak si našel novou holku jen proto, aby chvíli nic necítil. Vím, že se ke mně vrátí. Pochopí, že mezi námi je to osudové. Musím být připravená, nenechat nic náhodě. Chci vypadat skvěle, až se Petr ukáže.

Zhubla jsem osm kilo za dva měsíce

Získala jsem ohromný elán do života, hubnu jako o závod a denně cvičím. Je mi skvěle! Některé dny mám jen pitný režim, jindy přísnou ketodietu. Kolegyně i kamarádky o mě mají strach, ale podle mě mi spíš závidí. Samy se nikdy k pořádnému hubnutí neodhodlaly. Když to tak půjde dál, do léta zhubnu dvacet kilo a Petr bude nadšený.

Zatím se mi vůbec neozval, a tak jsem se rozhodla vyrazit do jeho "teritoria". Vím, kam chodí na obědy nebo cvičit. Několikrát jsem tudy procházela, aby měl možnost mě vidět. Moje kamarádka se mi snaží domluvit, abych se svého plánu vzdala. "Co kdyby se už neozval? Počítáš s tou variantou?" otázala se mě opatrně. "Aspoň budu mít dokonalou figuru. Ale já vím, že se ozve, kartářka mi jasně řekla, že patříme k sobě," namítla jsem. "Kartářka ti řekne, co chceš. Umí v tom chodit, nebuď bláhová," snažila se mi otevřít oči kamarádka.

Uvažovala jsem nad tím, co mi kamarádka řekla

Je pravda, že nejsem připravená na variantu, že se Petr neozve. Měsíce plynou a já už ztrácím energii. Vzpomněla jsem si, jak moje sestra marně čekala, až se jí ozve bývalý manžel. Trvalo jí rok, než se s tím smířila. Celou dobu dělala, že jde jen o přechodné období. Bylo smutné se na ni dívat.

Teď jsem možná jako ona, ale nemůžu si pomoct. Pořád Petra miluji a nemám to uzavřené. Chci, aby uznal, že udělal chybu, když mě opustil. I kdyby byl s jinou ženou, potřebuji, aby ten pacholek litoval. Klidně budu do té doby držet hladovku!

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články