Denní horoskop na 3. prosince 2023: Raci by si měli dát pozor na peníze, Lvi se nevyhnou kritice

Denní horoskop na 3. prosince 2023: Raci by si dnes měli dát pozor na peníze
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 3. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 03. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesnažte se prosazovat své názory za každou cenu, respekt si musíte zasloužit jinou cestou. Máte-li s někým problém, musíte si o tom s dotyčným člověkem otevřeně a v klidu promluvit, ne mu něco přikazovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nestěžujte si všem lidem okolo, že se vám v poslední době v práci nic nedaří a vy se přitom moc snažíte. Porozhlédněte se po nových příležitostech. Změnu potřebujete jako sůl, tak se tomu nebraňte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že máte zvýšenou schopnost empatie, takže na vás mohou špatně dopadat pocity jiných lidí. Snažte se tomu moc nepodléhat a pohybujte se, je-li to možné, v přátelsky naladěné společnosti.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop přeje tomu, abyste se přiznali k věci, která vás trápí a nejste na ni zrovna pyšní. Snadné to jistě nebude, ale větší postih by vám hrozit neměl. Naopak, vaše upřímnost bude ceněna.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud nebudete souhlasit s názory blízkých osob, tak si svůj pohled na danou věc nechejte pro sebe. Není příznivá doba, abyste se pouštěli do konfrontací. Navíc již brzy uvidíte tuhle záležitost v novém světle.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vás upozorňují, že byste měli být obezřetnější ve finančních záležitostech. Někdo by se vás mohl snažit přemluvit ke značně nevýhodnému byznysu, zvýšená ostražitost je tedy na místě.

Tři znamení, kterým seknou krátké vlasy.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Počítejte s tím, že se nevyhnete ostrým slovům z úst věčných kritiků. Nenechte se tím nijak rozhodit, reagujte s ledovým klidem. Jestliže se dostanete do vyhroceného sporu, buďte to vy, kdo navrhne smířlivé řešení.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, že když zažijete něco nepříjemného, nevracejte se k tomu. Musíte se naučit nebrat si věci tolik osobně. Vždyť dobře víte, že vzniklou situaci jste stejně ovlivnit nemohli.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na situaci, kdy budete mít při řešení problému svázané ruce. I když se domníváte, že se to zachránit nedá, nakonec vám pomůže člověk, od něhož byste to nečekali.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste zvolnit své tempo. Do všeho, na čem jste v poslední době pracovali, jste vložili maximální úsilí, tak se nemusíte strhat. Večer vyrazte do společnosti, bavit se budete skvěle.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebuďte netrpěliví, ničeho byste tím nedosáhli. Některé záležitosti prostě vyžadují více času. Všechno si nejprve v klidu promyslete. Potřebujete se odreagovat a najít ztracenou motivaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Myslete na to, že budete muset rozlišit, co je důležité a co vás jen zdržuje od práce. Soustřeďte se na povinnosti, které máte udělat, ať můžete včas začít relaxovat. Ozve se vám někdo, o němž jste delší dobu neslyšeli.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články