Elegantní účes krok za krokem: Nízký drdol vytvoříte za pár minut a bude se hodit i na svatbu

Vlasy si můžete natočit žehličkou nebo kulmou. Žehlička na vlasy Dyson Corrale™ (Vinca Blue/Rosé), 11 990 KčNa vytvořeno vln můžete využít i trojkulmu. Rowenta x Karl Lagerfeld, 1 499 KčNa vytvoření vln můžete využít i klasickou kulmu, eta nabízí i set s několika druhy nástavců. Cena 1 200 KčNa vytvoření účesu vám nesmí chybět sponky. Vyberte je v barvě vlasů. Sponky do vlasů, Stoklasa, 68 Kč+ 23 fotek+ 24 fotek

Tip na rychlý a slušivý účes ocení každá žena, proto vám dnes vizážistka a stylistka Nikola Marková ukáže jeden, který se bude hodit i na svatbu. Pokud jste tedy letos pozvaná jako host na veselku, sledujete videotutoriál magazínu Lifee.cz.

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 30. 05. 2024 06:00

V novém díle pořadu 3 minuty stylu se naučíte účes, který je hotový za pár minut, je efektní a vydrží vám i svatební veselí. "Volnější drdol z vlnitých vlasů vypadá složitě, ale je hotový raz dva," říká vizážistka a stylistka Nikola Marková.

Pokud si budete česat účes přímo s naším videem, připravte si: kulmu nebo žehličku, tupírovací hřeben, pudr na objem, lak na vlasy, gumičku, sponky a nějakou vlasovou ozdobu.

Objem do účesu dostanete pudrem

Nejprve si všechny vlasy natočíme na kulmu nebo žehličku. Vlny nechte zchladnout, projeďte je prsty a následně je lehce prolakujte. Poté si natupírujte vlasy od hlavy do objemu. Pro lepší efekt použijte pudr nebo pudrový sprej. Vlasy tupírujte postupně. To znamená od shora a po jednotlivých řadách až k uším. Pokud máte vlasy opravdu husté, můžete tento krok přeskočit.

Po svázání vlasů zkontrolujte tvar účesu

Následně natupírované vlasy upravte do požadovaného tvaru a dole je sepněte do gumičky. Vlasy si z gumičky lehce povytahujte tak, aby byl tvar hlavy lichotivý. Laicky řečeno, ať tam nemáte boule.

Uvolněte pramínky podél obličeje a vytvořte drdol

Pár předních pramínků nechte volně, účes bude vzdušnější a uvolněnější. Poté si z culíku udělejte drdol tak, že protáhnete vlasy zpět gumičkou. Přebývající část vlasů lehce obtočte kolem a připevněte sponkami. Vůbec nevadí, když z drdolu sem tam vypadne nějaký vlásek. Nakonec celý účes zafixujte lakem a přidejte ozdobu.

V galerii najdete tipy na produkty, které by vám mohly při tvoření účesu pomoci a k tomu pár vhodných ozdob od perliček až po mašle.

Související články

Další články