Inspirující módní styl Martiny Pártlové: Miluje křiváky a maxi šaty, ráda často poodhalí i podprsenku

Martina Pártlová
Zdroj: Herminapress/ koláž Lifee
Martina Pártlová okouzlila na loňském vyhlášení cen Český slavík, kde vynesla odvážný model kombinující trendy tylovou maxisukni se sametovým blejzrem.Zpěvačka pod sako oblékla jen podprsenku. Nebyla ale jen tak ledajaká, z fazony vykukoval nápadný ozdobný prvek.Detail v podobě přiznané podprsenky má zpěvačka zjevně v oblibě. Vždy ale s citem vybírá model, který má být vidět i outifit, do kterého prádlový prvek vkusně zakomponuje.Na Andělech vynesla Martina Pártlová provokativní róbu od Debbie Brown.+ 15 fotek+ 16 fotek

Zpěvačka Martina Pártlová slaví 28. května pětačtyřicátiny. Pojďme si při té příležitosti připomenout její osobitý styl, který příhodně doplňuje také její viditelně energickou náturu. Přestože miluje především černou, nebojí se ani experimentovat s barvami nebo pořádně svůdnými detaily v podobě odhaleného prádla.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 27. 05. 2024 09:00

Letmý pohled do galerie, kterou najdete pod článkem, dává tušit, že je zpěvaččinou nejoblíbenější barvou černá. Rozhodně to ale není v jejím pojetí žádná nuda. Když ji vynese do společnosti v podobě celočerného modelu, neopomene fakt, že si úspěch takové kreace zajistí především promyšlenou kombinací různě strukturovaných materiálů. A to jde zpěvačce s příjemně lomeným altem v hrdle velmi dobře.

Tyl a samet jako sehraná dvojka

Dokazuje to například její nedávný model z Českého slavíka 2023, kde zkombinovala super trendy průsvitnou tylovou maxisukni s elegantně střiženým sametovým sakem. A tím její povedená černá skládačka z dílny Poner nekončí. Pod sako totiž neoblékla více než podprsenku s ozdobným prvkem v dekoltu, kterou nechala chytře vykukovat z fazony. Spolu s jejím typickým krátkým platinovým sestřihem a třpytivými šortkami skrytými pod tylem sukně to byla skutečně velmi vyladěná a promyšlená módní podívaná.

Na Andělech v modelu od Debbie Brown

Stejně odvážně, a také s velkým ohlasem, vynesla černou Martina Pártlová také letos v březnu, kdy si do společnosti poprvé vyrazila i s partnerem. Pro slavnostní večer udílení cen Anděl je oba oblékala návrhářka Debbie Brown a Martině vymyslela vskutku nepřehlédnutelnou kreaci se svůdným dekoltem téměř k pupíku. „Líbí se mi, že je trošku extravagantní, dnešek si to žádal,“ pochvalovala si nápadný model s třásněmi Martina pro server Super.cz.

Do černé se ale zpěvačka ráda obléká také mimo červený koberec. Často ji uvidíte v kožené bundě zvané křivák a jak také objevíte v galerii níže, má jich ve své skříni hned několik oblíbených. A ví proč. Tento střih totiž skvěle funguje i v případě, kdy jej angažujete jako svrchník k šatům všeho druhu. Martina Pártlová jej oblékla například přes rozevláté vzdušné maxišaty s hadími motivy nebo kratší elegantní šaty s páskem. Oba případy jsou skvělým způsobem, jak bundu tohoto typu využít téměř za každých okolností.


Martina Pártlová umí kouzlit s barvami

V sumáři jejího módního stylu nesmíme ale opomenout ani chvíle, kdy se Martina Pártlová rozhodne sáhnout po barvách, dopadá to totiž podobně vydařeně. Stylově jí byl velmi nakloněn rok 2023, jehož barvu roku si, zdá se, zamilovala a snad si tuto náklonnost ponese i do budoucnosti. Odstín Viva Magenta, který září z jedné z jejích šatových kreací, jí totiž velmi krásně sedne a byla by škoda na něj s další sezonou zapomenout. V někdy až rockersky temné šatně Martiny Pártlové by se tak vyjímala neméně nápaditě.

V galerii plné modelů Martiny Pártlové z posledních let vedle obvykle černých, černobílých či tmavých modelů najdete také další barvy, kterým zpěvačka holduje.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články