Ohnivě rudé Holki spojily na Slavících ženskost s maskulinními prvky, Martina Pártlová v černém tylu a sametu jako 3v1

Ohnivě rudé Holki spojily na Slavících ženskost s maskulinními prvky, Martina Pártlová  v černém tylu a sametu jako 3v1
Zdroj: Herminapress/koláž: Lifee
Martina Pártlová dorazila na Slavíky v trojkombinaci trendy tylové sukně, výrazně tvarovaného saka a na první pohled nenápadných, leč velmi důležitých flitrových šortek.Hlubší fazóna saka odhalila detail prádla.Model Martiny Pártlové má na svědomí oblíbený salon hvězd, ateliér sourozenců Ponerových.Klopy sametového saka nešlo přehlédnout. Martina zapózovala po boku bronzové slavice Moniky Absolonové.+ 4 fotky+ 5 fotek

Hned celá řada zpěvaček se v hledišti nabitém hvězdami, které přihlížely vyhlášení ankety Český slavík, letos objevila v modelech z renomované krejčovské dílny sourozenců Nikol a Jakuba Ponerových. Jejich slavnostní modely vynesla i trojice z dívčí skupiny Holki nebo zpěvačka a influencerka Martina Pártlová (44).

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková25. 11. 2023 09:35

Pártlová je vedle své pěvecké kariéry známá také jako součást partičky tří kamarádek 3v1, kterou tvoří s herečkou Veronikou Arichtevou (37) a influencerkou Nikol Leitgeb (37).

Právě pojmenování jejich společného projektu inspirovalo sourozence Ponerovy při tvorbě slavnostní róby pro Martinu Pártlovou na letošní rozdávání cen Český slavík. Její model tak byl vytvořen hned ze tří výrazných kousků, impozantně střižené sako a stejně nepřehlédnutelné třpytivé šortky totiž doplnila ještě neméně nápadná objemná sukně.

Pártlové 3v1 v gala provedení

"Nejvýraznějším kouskem modelu je sako inspirované jednou z nejikoničtějších filmových potvor na světě Alexis Colby z kultovní Dynastie. Jeho typicky výrazná ramena a přísné špičaté klopy jsou stylovými hrdiny 80. let minulého století," popisuje Pártlové model pro Lifee.cz Nikol Ponerová, která provozuje módní salon společně se svým bratrem Jakubem.

"Velkolepá maxisukně je tvořená několika vrstvami bohatého tylu a je číslem dvě celé skládačky. Doplňují ji pak třpytivé mini šortky, k lehce transparentní sukni takřka nezbytné. Navíc jde o velmi nápadný, aktuální a trendy módní prvek současnosti. Dohromady tento průřez několika módními dekádami tvoří nezapomenutelnou podívanou," doplňuje detaily modelu Ponerová.

Holki propojily maskulinní prvky

Pro trio zpěvaček skupiny Holki navrhli sourozenci Ponerovi mini kolekci, která ale podtrhuje jejich individualitu. "Záměrem bylo ukázat každou z nich jako osobitou ženu s vlastním stylem, dohromady ale měly tvořit dokonale propojený módní celek," přiblížila Nikol Ponerová tvorbu tří modelů pro Radanu Labajovou (43), Kateřinu Brzobohatou (41) a Nikolu Šobichovou (41).

Radana oblékla dlouhé šaty inspirované klasickým sakem. "Pánský look jsme zjemnili hlubokým dekoltem a střih šatů útlou siluetou, která zvýrazňuje štíhlou postavou zpěvačky," říká k modelu pro Radanu Labajovou Nikol. Přímočarou ženskost pak dodal modelu zvolený odstín červené, který si rozumí s rudou barvou vlasů zpěvačky.

Kateřina Brzobohatá jako Coco Chanel

Kateřina Brzobohatá dorazila v modelu, který také nesl výrazné prvky pánského šatníku. Maskulinní styl kalhot a saka ale zjemnila a ženskostí nabila nápadná podoba s legendárním lookem značky Chanel. Široké kalhoty a krátké ručně vyšívané sako ze stejného materiálu, stejně jako Radaniny šaty, inspiroval francouzský poválečný styl. "Sako zdobí ruční výšivky stehovou nití, to je naše pocta haute couture," popsala detail modelu Nikol Ponerová.

Nikol Šobichová pak v trojici ztělesňovala nejsvůdnější element. "Není nic ženštějšího než vypasovaný rudý korzet ve stylu Moulin Rouge," komentuje styl outfitu spolumajitelka salonu, ze kterého model pochází. Tvořila jej úzká midisukně s vysokým rozparkem a bohatým řasením na zadním díle, které přitahovalo pozornost ke zpěvaččinu pozadí.

Na všechny modely se podívejte do naší fotogalerie.

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články