Ženské podzimní trendy v pánském stylu: Šmrnc outfitům dodají vestičky, košile i kravaty od 299 Kč

Na podzim 2023 okupují dámský šatník pánské prvky: Košile, kravaty a vesty v tipech od 299 Kč
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž: Lifee
Základní bílá košile v jednoduchém casual stylingu. Reserved, 599 KčOversize košile. Zara, 1 199 KčNebraňte se extravagantním prvkům. Reserved, 999 KčKošilové šaty jednoduchého střihu a návod, jak je nosit. Tommy Hilfiger, 2 690 Kč+ 91 fotek+ 92 fotek

Klasické prvky pánského šatníku zakotvily v dámské garderobě už dávno. Právě teď ale zažívají hotový boom a útočí na mnoho oblíbených stabilních pozic ryze ženské módy. S radostí tak aktuálně nosíme vesty, bílé košile, saka či kompletní obleky a v šatníku nám nechybí dokonce ani kravaty. Maskulinní dámská móda je zkrátka jasný trend podzimu 2023.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková20. 09. 2023 15:00

Jak má tedy pánský look dámského vzhledu podle nejnovějších trendových relací vypadat? Do detailu okopírujte styl silnějšího pohlaví, a když přidáte špetku ženskosti, máte vyhráno. Výrazná ramena sak, široce střižené nohavice kalhot, vosí pas i boxy silueta nadměrných modelů. To jsou nejvýraznější prvky, se kterými pracovat.

Bílá košile v novém střihu

Bílou košili jistě v šatníku již máte. Proč ale nerozšířit její pole působnosti přidáním dalších střihových variant? Nosí se i ve zkrácené délce – spolu s vysokým pasem elegantních kalhot nebo do tandemu s širokou či pouzdrovou sukní. Doplnit ji může krátce střižené sako i nadměrný oversize kousek, a když přidáte kravatu, jasný módní look je na světě.

Tichý luxus a nadčasovost

Tzv. businesscore, který z maskulinně laděného šatníku jasně vychází, ale nemusí být jen doménou žen pracujících v kanceláři. Naopak, skvěle funguje i v případě, že vás na kancelářský provoz dvakrát neužije. Klidně jej vytěžte jako elegantní variantu jakéhokoliv outfitu do práce. Jeho cílem je především vykouzlit ze své nositelky dokonale upravenou dámu, která neplýtvá zdobností, potrpí si na kvalitní materiály i střihy a ocení, když jí každý kousek, který pořídí, vydrží v šatníku po mnoho sezón. Právě tuto ideu – nadčasovost a tichý luxus, tedy jasné módní směry současnosti, módní look s maskulinními prvky následuje dokonale.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články