Martina Pártlová přiznala, jak je to ve skutečnosti se zásnubami: Žádost o ruku jsem přijala z leknutí, svatba není v plánu

Zpěvačka Martina Pártlová navštívila talk show Milušky Bittnerové Na kafeečko.Martina Pártlová promluvila o mateřství a také vtipném triu kamarádek 3 v 1.Martina Pártlová se před dvěma lety stala maminkou dcery Stelly.Stellu má Martina Pártlová s o 14 let mladším partnerem Josefem Vařekou.+ 23 fotek+ 24 fotek

Pozvání do talk show Na kafeečko tentokrát přijala zpěvačka Martina Pártlová (44). V rozhovoru s Miluškou Bittnerovou promluvila o svém o čtrnáct let mladším partnerovi Josefovi Vařekovi (30) a jejich dceři Stelle (2). Jak prožívá mateřství po čtyřicítce? Proběhne po nedávných zásnubách svatba? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková18. 10. 2023 09:00

Zpěvačka Martina Pártlová (44) přivedla na svět dceru Stellu (2) a mnohým by mohlo přijít, že tak předznamenala konec "nejvtipnějšího tria v republice", 3 v 1, ve složení Nikol Leitgeb (37), Veronika Arichteva (37) a Martina Pártlová (44). "Nikča byla svobodná mamka s dítětem, Veronika byla vdaná bez dítěte a já neměla ani jedno, takže jsem byla takový otloukánek a z toho jsme si vždycky dělaly srandu. Teď je to něco jiného, už jsme všechny šťastné a už si není z koho dělat srandu," vysvětluje Martina, která se stejně jako její kamarádky raději přesunula na Instagram, kde ji dnes sleduje přes 408 tisíc lidí.

Martina postavila dům za Prahou, ve které spokojeně žije se svým o 14 let mladším partnerem, muzikantem Josefem Vařekou (30). Vezme si svého partnera, jací jsou rodiče a jaké je mateřství po čtyřicítce?

Martina Pártlová dementuje zásnuby

Martino, opravdu se budete brát? Bylo to nahrané nebo nebylo?
Nahrané to nebylo. Nikdo nečekal, že se o tom budeme bavit a myslím, že Honza (v pořadu Honzy Dědka, pozn. redakce) k tomu toho mého chudáčka Pepu donutil leknutím a já jsem z leknutí přijala. Ale nemáme to v plánu. Myslím si, že dítě je největší závazek, který máme a brát se asi nepotřebujeme.

To máš pravdu, ale slíbila jsi tam, že ano.
Dostala jsem prsten? Něco mi tam nasadil ze šmuků, ale já chci pořádný prsten.

Co znamená pořádný prsten? Kolik karátů?
Nějaký, který vybere z lásky a s cílem navléknout mi ho na ruku k zásnubám. Ne, že ho k tomu někdo donutí. Ale musím říct, že když jsem se na to dívala, tak to bylo vtipné. Netušila jsem, co dělat.

Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli řekneš ano.
To bych mu přece nemohla udělat.

Jsi známá tím, že jsi vtipná. Bylo by to vtipné.
Právě, že by to nebylo vtipné. Já svého chlapce miluji a asi by mu to nebylo příjemné.

To je hezké. Takhle dlouho s ním jsi a pořád ho miluješ?
Moc dlouho spolu nejsme, tři roky.

Já bych ti svatbu přála, byla bys krásná nevěsta. Už v maskérně jsem ti pochválila účes.
Děkuji, stříhá mě sousedka, která je kadeřnice.

Martino a ty máš něco proti svatbě?
Asi jsem na to nikdy moc nebyla. Tenkrát, když jsem se chtěla vdávat, chtěla jsem mít ty krásné princeznovské šaty, a v tuhle chvíli už si neumím představit, jak bych v tom vypadala. A v saku bych se vdávat nechtěla. Když už bychom se měli brát, bylo by to jen kvůli Stellince. Na druhou stranu jsem vyrovnaná s tím, že není Pártlová, ale Vařeka. Mám mladého kluka, přece ho ještě nenaženu do chomoutu. Ať může rychleji zdrhat, potom by ho to totiž bolelo.

O čtrnáct let mladší partner a dítě po čtyřicítce

Ale ty jsi nikdy nebyla na mladé kluky, nebo ano?
Vždycky. Snad kromě svých patnácti let, protože třináctiletého kluka asi nechceš. Vždycky mě přitahovali mladší kluci s lepší energií.

Tenhle věkový rozdíl je dostatečný?
Ano, čtrnáct let je akorát. Nevím, jestli on si to myslí stejně.

On také jednou zestárne.
To ano, ale to já už budu mrtvá.

S vaší partičkou 3 v 1 nám prodlužujete život, takže vy samy budete mít tuhý kořínek.
My vám ten život právě prodlužujeme, ale samy asi umřeme velice brzy, protože se vyšťavíme.

Marti, stará matko, jak to jde s vaším dvouletým capartem?
Je to krásné a nevím, co mají všichni s tím, že jsme staré matky. Kdybych měla dítě ve dvaceti, asi bych to snášela mnohem hůř, myslím hlavně psychicky.

Já třeba nevím, jestli by mě to dítě tak často vidělo.
Myslím, že by mě moc nevidělo. Jsem ráda, že jsem si ho pořídila až ve věku, kdy mám vyblbnuto a mám všechno za sebou. Navíc jsem si dítě udělala s tím pravým člověkem, na kterého jsem asi zřejmě čekala. Je to nejlepší táta na světě a já jsem takhle spokojená.

Stellinka je klidné dítě, ale i vzteklé

Stellince jsou dva roky. Už je vidět, jestli inklinuje do tvé nebo spíše do Pepovy povahy?
Je strašně hodná, ale poslední dobou se vzteká. To má spíš po Pepovi, protože Pepa jak je hodný, tak se umí i vztekat. Spíše přemýšlíme, po kom je chudák tak hodná.

Takže ona bude ta hodná a vedle ní ti blázniví rodiče.
Nevím, po kom je tak klidná.

Oba jste muzikanti, jsou tam nějaké hudební geny?
Zatím ne a vlastně nevím, jak se to pozná. Jestli zpívá a tancuje? Tancuje jako maminka a tatínek tancuje obdobně, takže to nepoznáme. Ale strašně ráda se na to dívá. Když táta zpívá, tak rozezná i písničky, ale nezpívá. No vidíš, už by měla začít zpívat, viď? Hlavně, ať se s tím nechce živit.

Nebudeš to případně podporovat?
Když bude chtít, tak samozřejmě budu, ale víme, že dělat umění není právě jednoduché. Jsou zajímavější profese.

Už máš vybráno?
Myslím, že by mohla být třeba plastický chirurg. Potom by mohla dělat třeba právničku, doktorku, nebo může chtít jako já dělat u koní. Já jsem vždycky chtěla dělat na veterině, ale to jsem byla ještě hodně malá.

Ale tam zatím nemíříš, ne?
Ne, já už to doklepu takhle, už nechci žádná zvířata.

Žádné zvíře nemáte?
Pepa má naštěstí alergii na srst, takže máme výmluvu, proč nikdy nemít žádné zvířátko. Kdysi jsem měla psy a měla jsem i fretku. Všechna zvířata potřebují pozornost a péči, kterou jim my nemůžeme dát. Za chvíli si třeba odletíme na dva měsíce na Bali a potom chudák zvířátko. Navíc to rychle umře a to já potom brečím. Proto to nechci. Přes práh mi to nepůjde. Vinotéku ano, zvíře ne.

Dceru si chceme užít, chůvy nemáme

Představovala bych si, že máš vedle sebe hodně chův, ale zřejmě tedy ne.
Ne ne, naštěstí tohle všechno řeším s Pepíčkem. Nemáme nikoho, komu bychom dali tu důvěru. Myslíme si, že to všichni musí dělat špatně. Máme samozřejmě dvě babičky – moji mámu, která bydlí s mým tátou v Českých Budějovicích, a potom máme mladou babičku, Pepovu maminku, s naším Milanem. Ti k nám jezdí téměř každý víkend když máme koncerty. Babička je mladá, takže má ještě dost energie. Jsme skoro stejně staré.

To nejste!
Nejsme, je to skoro o deset let.

Ale je to šikovné, to je jeden z dalších důvodů, proč mít mladého chlapa. Jeho maminka může hezky pomáhat.
Hlavně je z Olomouce a vůbec jí nevadí jezdit za námi takovou dálku. Je ráda, že u nás může se Stellinkou být. Stellinka ji i Milana, nevlastního otce Pepy, absolutně miluje. Je to skvělé.

Máme také představu, že vy tři holky 3 v 1 jste neustále spolu. Pomohly ti holky, když se narodila Stellinka?
S Nikol jsme spolu rodily a myslím, že byla při druhém porodu stejně v řiti, jako při tom prvním, protože už na to všechno zapomněla.

Takže pomáhala teta Verča?
Teta Verča je strašně svědomitá maminka, my s Nikčou to vedeme metodou „pokus – omyl“. Ale rady? Nemám nevyžádané rady ráda, ale když jsem chtěla něco vědět, šla jsem většinou za Verčou. Ta to měla čerstvější.

Když nevíš, který krém zrovna použít, je lepší zeptat se kámošky, než to hledat na internetu.
Ne že bych ji otravovala pořád, mám Google a tam si to najdu. O kosmetiku ani tak nešlo, jako spíš třeba o to jídlo – co s ní dělat, když nechce jíst. A stejně nevěděla, co s tím. Zeptám se a ona stejně neví.

Konec 3 v 1? Není z koho si dělat srandu

Jezdíte ještě s holkama z 3 v 1 na besedy?
To už neděláme. Pokaždé jsme měly vyprodáno během pěti minut, jenže tenkrát to bylo jinak. Nikča byla svobodná mamka s dítětem, Veronika byla vdaná bez dítěte a já neměla ani jedno, takže jsem byla takový otloukánek a z toho jsme si vždycky dělaly srandu. Teď je to něco jiného, už jsme všechny šťastné a už si není z koho dělat srandu. Už nevím, z čeho bych si měla dělat srandu, když mám dítě a partnera. Verča už má dítě, Nikča je vdaná a má dvě děti.

Já vím, ale to není záruka toho, že nemůže být sranda, naopak.
S dítětem došla prdel.

A co ta vaše trička Bude prdel?
Tak ona jako je, ale budeme mít i trička Dobře už bylo.

O čem dalším promluvila Martina Pártlová:

  • O své první sólové desce
  • Jak to má s poporodními kily a co jí na ně říká její partner
  • Jaký zážitek ji vedl k tomu, že svou dceru přestala ukazovat na internetu
  • Kdy bude dávat dceru do školky?
  • Jaký má s dcerou problém?
  • Jak to má s triem 3 v 1

Související články

Další články