Cher sbalil o čtyřicet let mladší milenec prostřednictvím esemesek: Nikdy není pozdě na lásku, říká zpěvačka

Alexander Edwards
Zdroj: Profimedia
Cher a Alexander Edwards se poprvé setkali na loňském Fashion Weeku v Paříži. Strávili spolu 15 minut a hudební producent si poté od společného kamaráda vyžádal zpěvaččino telefonní číslo. Nyní slaví milenci první výročí vztahu a při té příležitosti zavítali na místo prvního setkání - podzimní pařížský týden módy.Cher na partnerovi, který je mladší o celých 40 let, miluje hlavně to, že ji dokáže rozesmát.A užívá si každou společnou chvilku. Moc dobře ví, že vzhledem k velkému věkovému rozdílu nemusí nic trvat věčně. I kdyby prý ale spolu měli strávit jen ten jediný rok, co mají za sebou, bude to stát za to.Zpěvačka nikdy nechtěla mladšího milence, dokonce to pro dámy svého věku považovala za nepatřičné. Poté, co potkala Alexandra, ale změnila názor.+ 3 fotky+ 4 fotky

Jestli se nějaké celebritě podařilo přelstít čas, pak je to zpěvačka Cher (77). A to nejen vzhledem. Nestárnoucí pěnice, která pořád vypadá nejvýš na padesát, si našla o 40 let mladšího přítele Alexandera "AE" Edwardse, po jehož boku je konečně šťastná. "Všem ženám bych ráda vzkázala, na lásku není nikdy pozdě," rozplývá se v magazínu People Cher, kterou její miláček sbalil prostřednnictvím textových zpráv.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 13. 10. 2023 11:55

Cher a Alexander se poprvé potkali na pouhých 15 minut na loňském zářijovém Fashion Weeku v Paříži. Vystřední hudební producent si pak od společného kamaráda vyžádal zpěvaččino telefonní číslo a začal jí psát esemesky. "Celkem mě zaskočilo, protože moji přátelé obvykle kontakt na mě nikomu nedávají," svěřila se Cher.

Mladšího partnera jsem nechtěla, přiznala Cher

Nicméně hněvat se na proradného kamaráda nedokázala moc dlouho. Zvlášť, když jí mladík, který ji pravidelně zásoboval milými zprávami, byl tak sympatický. A porušila také další svá dvě pravidla. "Kamarádkám jsem často opakovala: 'Už jsme příliš staré na to, abychom chodily s výrazně mladšími muži. A také se nikdy do nikoho nezamiluju přes esemesky,'" práskla na sebe.

Alexanderovi se ale nakonec rozhodla dát šanci. "On byl prostě tak výjimečný. Já vím, sama to nemám ráda, když se to o někom říká, ale lidé tvrdí, že jsem výjimečná, tak musí být výjimečný i on," vysvětlila své myšlenkové pochody.

Na budoucnost je lepší nemyslet, soudí zpěvačka

S Alexanderem tvoří Cher pár už rok a kvete víc než kdykoliv předtím. "Nezáleží na tom, co se stane. Je mi v jeho společnosti moc hezky. Umí mě rozesmát. A naučila jsem se jednu věc, nikdy není příliš pozdě. Statistiky možná tvrdí něco jiného, ale podívejte, my jsme spolu už rok. A i kdyby to byl jen ten jediný rok, stálo to za to," rozplývá se diva, která s grácií nese i zvýšený zájem okolí a zejména médií o svůj poněkud netradiční vztah.

"Chápu to, Alexander má zuby zdobené diamanty, po těle tetování, bílé vlasy a je o hodně mladší než já. A je to krásný muž. Přesto mi přijde legrační, když se někdo zajímá o cizí milostný život," okomentovala události Cher.

S Alexanderem ji pojí nejen soukromí, ale také práce. Byl to právě o čtyřicet let mladší milenec, kdo produkoval její píseň Drop Top Sleigh Ride. A ačkoliv Cher přiznává, že vzájemně se úkolovat v práci je pro partnery poněkud perverzní, zatím si do vlasů nevjeli. A zpěvačka si momentální stav věcí snaží užívat na maximum. "Pokud jste šťastní, nemůžete myslet na to, jak dlouho ten stav potrvá. Ale jen na to, jak se momentálně cítíte. A žít pro daný okamžik," dodává.

Zdroje informací:
People.com
Dailymail.co.uk

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články