Český slavík Marek Ztracený s manželkou Marcelou. Oslnivý frak a flitrovou róbu pro ně vytvořil oblíbený salon hvězd

Český slavík Marek Ztracený s manželkou Marcelou. Oslnivý frak a flitrovou róbu pro ně vytvořil oblíbený salon hvězd
Zdroj: Herminapress/koláž: Lifee
Zisk letošního zlata znamená pro Marka Ztraceného hattrick, tedy třetího získaného Zlatého slavíka v řadě.Marek Ztracený s manželkou Marcelou se na České slavíky dokonale sladili za pomoci módního salonu sourozeneckého návrhářského dua Poner. Marek zvolil vyšívaný a krystaly zdobený frak, Marcela oblékla korzetové šaty zdobené flitry s vysokým rozparkem a vlečkou.Výšivku a aplikace, které zdobí frak Marka Ztraceného, inspirovaly obrazy impresionisty Claudea Moneta.Loni si Marek Ztracený slavíka přebíral v sametovém smokingu, košili s kontrastními ozdobnými knoflíky a motýlku. Přesně podle pravidel dress codu Creative black tie .+ 3 fotky+ 4 fotky

Zpěvák Marek Ztracený (38) ovládl letošní vyhlášení ankety Český slavík. Jako by s úspěchem už tak trochu počítal, přípravy na slavnostní předávání pojal i tentokrát velice zodpovědně. Svůj večerní model, stejně jako tvorbu róby pro manželku Marcelu (38), svěřil do rukou renomovaného ateliéru Poner sourozenců Nikol a Jakuba Ponerových.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 24. 11. 2023 23:30

Přestože na pozvánce na tento slavnostní večer obvykle stojí v kolonce dress code formulka Creative black tie, Marek Ztracený se tentokrát rozhodl jít stylově ještě o stupínek výš. Českého slavíka tak převzal v modelu inspirovaném stylem White tie. Sourozenecké duo Ponerových pak finální podobu jeho outfitu a třpytivých šatů Markovy manželky Marcely doladilo prvky Creative black tie.

Ztracený ve fraku

White tie –⁠ to je především frak. A ten modelu Marka Ztraceného jednoznačně dominoval, nejen díky ručně malovaným motivům a stovkám krystalů, které jej ozdobily. Jasně tak ztělesnil kreativní složku jinak klasického formálního kousku. V propojení s klasickými černými kalhotami, košilí i pasovou vestou, doladil tak nejformálnější společenský styl k dokonalosti.

"Paletou barev jsme se nechali inspirovat u slavného impresionisty Clauda Moneta," popsali nám vznik nepřehlédnutelné kreace sourozenci Ponerovi a motivy k tvorbě nápadného modelu, který vznikl v jejich dílně. "Chybějící motýlek samozřejmě není omyl, ale další z rebelujících prvků Markova kreativního obleku," dodává pro Lifee.cz k dalšímu z výrazných prvků slavnostního outfitu zpěváka Nikol Ponerová.

Trendy módní recyklace

Pozornější diváci jistě zaznamenali, že Marek Ztracený tento frak oblékl již podruhé. Fanoušci jej v něm totiž mohli zahlédnout už na jeho třídenním rozlučkovém koncertě. Zpěvák tak rozšířil počet osobností, které oblíbené kousky garderoby vezmou na sebe hned několikrát.

Image mořské panny

Markova manželka Marcela, se kterou se zpěvák po dlouholetém vztahu oženil letos v červnu, na Slavících zazářila v dlouhé róbě poseté černými flitry. "Aranžovaná látka na korzetovém vršku je ručně skládaná a pozvolna přechází do rozparku sukně ve stylu mořské panny. Abychom je s Markem ideálně sladili, nezapomněli jsme samozřejmě na vlečku, která evokuje exkluzivní společenskou událost," upřesnila detaily modelu manželky Marka Ztraceného Marcely Nikol Ponerová. Róbu Marcela doladila sadou luxusních šperků Gismondi z kolekce Peace.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články