Extravagantní modely z Českého slavíka aneb Krajčo skóruje v síťovině i ve flitrech, Sharlota skoro nahá

Extravagantní modely z Českého slavíka aneb Krajčo skóruje v síťovině i ve flitrech, Sharlota skoro nahá
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress
V roce 2022 Ewa Farna oblékla model, díky kterému si vysloužila přezdívku Socha Svobody.Ewa Farna vynesla na předávání cen Český slavík v roce 2021 extravagantní hnědý model z kůže.Ewa Farna připomínala na Českém slavíku leguána. Povinnou roušku tehdy sladila se zbytkem outfitu.V minulosti, v roce 2016, vynesla Ewa Farna na Českého slavíka například dlouhé dredy ve vlasech.+ 33 fotek+ 34 fotek

Už 24. listopadu proběhne letošní vyhlašování ankety Český slavík. Posvítili jsme si na modely, které známé tváře oblékly v minulých letech. Zpěvák Richard Krajčo (46) si oblíbil zlaté flitry nebo průhlednou síťovinu, raperka Sharlota (27) ráda provokuje v holé kůži či v latexu, a úspěchy slaví ve svých róbách i Ewa Farna (30). Komu se naopak nedaří držet krok s dobou?

Veronika Nováková
Veronika Nováková19. 11. 2023 12:00

Dress code sice na Českého slavíka požaduje creative black tie, ovšem zároveň dává známým osobnostem velmi volnou ruku, jak se kreativně vyřádit. Mimo elegantní stálice, které dosud nikdy nesáhly vedle, jako jsou zpěvačky Lucie Bílá (57), Lucie Vondráčková (43) nebo Eva Burešová (30), nacházíme mezi známými osobnostmi také jedince, kteří na poli módy stále tápou.

Za vyloženě nepovedené modely by se tak daly označit květované šaty zpěvačky Karin Ann (21), která nám na červeném koberci připomínala spíše nešťastnou pasačku ovcí, ale také nevhodné přešlapy komika Richarda Genzera (56) nebo herečky Ivy Pazderkové (43). Některé další celebrity si ovšem stihly vypěstovat pověst módních ikon, které se nebojí extravagance ani diktátu módní policie. Pojďte si je s námi představit.

Ewa Farna jako hnědý leguán či s dredy

Za nekorunovanou královnu na poli módy můžeme na Českém slavíku označit zpěvačku Ewu Farnou (30). Ať už nás oslňuje modelem z roku 2016, kdy k vínovému kalhotovému kostýmu vynesla dlouhé černé dredy, nebo o rok později černými šaty s latexovými rukavičkami. Překvapila také v roce 2021, kdy oblékla hnědé kožené šaty s výraznými rameny připomínajícími pořádně naštvaného leguána. Nezapomenutelná je také její modrá sametová róba z loňského roku, kterou korunovala výraznou modrou čelenkou. Vysloužila si tak přezdívku "Socha Svobody" a sama se tomu druhý den zasmála.

Richard Krajčo ve flitrech i v síťovině

Králem na poli módy je bezpochyby zpěvák Richard Krajčo (46), který nás o tom přesvědčil už během taneční soutěže StarDance. Jak sám přiznává, oblíbil si v poslední době průhlednou síťovinu, pro kterou neváhá navštěvovat dámská oddělení obchodů. V roce 2021 ovšem s partnerkou Karin Babinskou vynesli také zlaté flitry, přičemž Richard se v tomto případě nebál ani zlatého saka komplet pošitého touto blyštivou nádherou.

Sharlota provokuje v latexu i polonahá

Raperka Sharlota (27) se svou zálibou v provokativních outfitech netají. V roce 2021 tak na Českého slavíka oblékla plášť s potiskem, pod který neoblékla prakticky nic dalšího, jen síťovinu, černé kalhotky a černé náplasti přes bradavky. O rok později se Sharlota blýskla v rudé róbě z latexu s nabíranými rameny. Do červeného latexu pro jistotu částečně oblékla také svého partnera Lukáše Jirkovského.

Více či méně extravagantní modely našich slavných hvězd, které vynesly na České slavíky, si prohlédněte v naší fotogalerii.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články