Lucie Bílá už chystá róbu na Českého slavíka: Takhle šel čas s jejími šaty a partnery

9 nádherných rób Lucie Bílé z Českého slavíka: Letos vybírá ze tří modelů
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress
Lucie Bílá v roce 2022 zazářila v bílé róbě od návrhářského dua Poner.Lucie Bílá v roce 2022 doplnila bílou róbu závěsem perel. Lucie Bílá v roce 2021 oblékla bílý kalhotový kostýmek.Lucie Bílá v roce 2021. Radovala se z jubilejního 20. slavíka. + 20 fotek+ 21 fotek

Zpěvačka Lucie Bílá (57) už se připravuje na předávání cen Český slavík, které letos proběhne v pátek 24. listopadu. Jak prozradila v rozhovoru pro Lifee.cz, představu o šatech už má, ale zatím se nemůže rozhodnout mezi třemi modely. Podle čeho nakonec Lucie zvolí róbu na slavnostní večer? Jakou má představu o ideálních šatech? A kde skončí její sbírka 21 sošek slavíků? Připomeňte si s námi její nejhezčí outfity. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 05. 11. 2023 12:00

Zpěvačka Lucie Bílá (57) si možná za pár týdnů dojde pro 22. slavíka. Tradičně půjde o jeden z nejdůležitějších večerů zpěvaččina roku, proto Lucie také s dostatečným předstihem řeší róbu, kterou vynese. V loňském roce to byl sněhobílý model od návrhářského dua Poner se závěsem perel, jindy zase okouzlující zelená róba od módního génia Oscara de la Renty. Jak to Lucii v minulých letech slušelo, na to se můžete podívat v naší velké fotogalerii.

Lucie Bílá od šatů hezkou postavu nevyžaduje

"Po pravdě řečeno, mám vybrané asi troje šaty a zatím nevím, které si vezmu. Vybírám. Podle toho, jaký budu mít pocit. Ale mám tři favority," přiznala nám Lucie v rozhovoru. Její nerozhodnost ji podle všeho trápí a sama zvažuje, který model nakonec vynese. "Jak vám je mám popsat, když jsem si vybrala troje a stejně nevím, které si mám vzít? Co mají stejného? Jsou krásné. Jestli mi dělají hezkou postavu? To ne, to vůbec nerozhoduje!" tvrdí se smíchem jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček.

Pět hodin sezení v sále, hlavně ať jsou pohodlné

Lucie Bílá se netají tím, že i krásné a luxusní večerní šaty jsou pro ni "pouhým" pracovním nástrojem. "Pro mě je důležité, abych se v nich dobře cítila, takže to bych asi vypíchla. Stejně jako minule tam budu pět hodin sedět a plácat (tleskat, pozn. red.), proto skutečně chci, aby byly pohodlné," vysvětluje Lucie s ohledem na náročnost tohoto společenského večera.

Není to ovšem jediný faktor, který její výběr ve finále ovlivní. "Zároveň pochopitelně chci, aby byly krásné, kdybych si v nich náhodou stoupla a šla nahoru na pódium pro toho 22. slavíka," mrká zpěvačka potutelně, která zkrátka myslí na všechno. Pokud by odešla s prázdnou, rmoutit ji to také nebude. "A kdyby náhodou ne, tak neva. Stejně se na ten večer těším," dodává Lucie.

Čtvrt století jsem v něčem opravdu dobrá

Ať už oblékne na letošní předávání Českého slavíka jakoukoliv róbu, fanoušci budou u televizí sedět jako přikovaní. "Těším se, jsem na to moc zvědavá. Bude to určitě krásné, potkám se tam se spoustou kamarádů a lidí, kterým fandím a kterým zatleskám, když se objeví na jevišti nebo zabodují," říká zpěvačka, která si na soškách slavíků zakládá více, než na kterýchkoliv jiných. "Je to samozřejmě anketa, která pro mě hodně znamená. Slavíků mám už 21. Až jednou budu vzpomínat, slavík pro mě bude důkazem, že se mi čtvrt století dařilo být dobrá v něčem, co miluju."

Moji slavíci jsou zde pro lidi

Kam potenciálního 22. slavíka vystaví, o tom se podle Lucie nemusejí vést debaty. Bude všem na očích. "Sbírku slavíků nechám ve svém divadle, pro lidi, to už ke mně domů nepatří. Jsem za to moc vděčná, protože je to hlavně divácká anketa," poukazuje naše slavice.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články