StarDance zaplavily flitry: Machálková zářila v ledově stříbrné, Šoposká v pastelech, Sestini Hlaváčková ve zlaté

StarDance zaplavily flitry: Machálková zářila v ledově stříbrné, Šoposká v pastelech, Sestini Hlaváčková ve zlaté
Zdroj: Herminapress/ koláž: Lifee
Transparentní asymetrické šaty Leony Machálkové zdobily stříbřité flitry.Model s odhaleným ramenem zpěvačka doladila sčesanými vlasy a decentní sadou šperků.Herečka Marika Šoposká dorazila v krátkých šatech se stojaáčkem a rukávy, kompletně pošitých různými odstíny flitrů.Flitrové šaty zvolila i zpěvačka Tereza Černochová. S Marikou v podobném modelu zapózovaly společně.+ 5 fotek+ 6 fotek

Sobotní jubilejní – 100. vysílání oblíbené taneční soutěže StarDance v řadách hostů ovládly flitry. Ozdobily totiž hned celou řadu společenských outfitů krásných gratulantek. Slavnostní večer tak rozzářily šaty Mariky Šoposké (33), Leony Machálkové (56) nebo model prozrazující zakulacující se bříško Andrey Sestini Hlaváčkové (37).

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 24. 10. 2023 09:00

Slavnostní večer na Výstavišti Praha si nenechala ujít například zpěvačka Leona Machálková, která se soutěže zúčastnila v roce 2015. Tentokrát bez patřičné nervozity, ale se stejným nadšením, místo na parket zamířila do jedné z předních řad přímého přenosu. V ocelově šedých síťovaných koktejlkách s asymetrickými prvky a modelací na rameni pošitých drobnými flitry jí to nesmírně slušelo. Zpěvačka k modelu zvolila částečně sepnuté vlasy sčesané z obličeje a decentní sadu šperků. Střevíčky a kabelku sladila do totožného mrazivě stříbřitého tónu štrasu.

Marika Šoposká a Tereza Černochová sladily styl

Flitry nešetřily ani šaty herečky Mariky Šoposké. I tu jste již mohli zaznamenat mezi soutěžícími, a sice v předchozí řadě vysílané na podzim roku 2021. Pro slavnostní přenos Marika zvolila krátké transparentní koktejlky se stojáčkem a dlouhými rukávy pošité flitry v barevných blocích. Fotografům společně zapózovala s další kolegyní ze soutěže, zpěvačkou Terezou Černochovou (40), která rovněž sáhla po třpytivých šatech, v jejím podání ale v temnější, šedo-rudo-černé barevné kombinaci.

Andrea Sestini Hlaváčková odhalila rostoucí bříško

Účastnice stejné, tedy jedenácté řady, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, do flitrů oblékla své vzdouvající se těhotenské bříško, které se jí dařilo dlouhých šest měsíců před médii tajit. Tentokrát jej ale hrdě vystavila na odiv. Pro slavnostní vysílání si vybrala zlatavé flitrové šaty s odhalenými rameny a přiléhavým střihem s rozšiřující se sukní. Vedle černého sametového psaníčka jí pak na každém záběru nechyběl ani pověstný široký úsměv.

Záplava materiálu Gabriely Soukalové

O pořádnou záplavu lesku se v přímém přenosu z holešovického výstaviště postarala ještě moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (33). Její slonovinovou róbu, kterou při příchodu skrývala pod koženou bundičkou, přesto nešlo přehlédnout. Kovově lesklé pajetky pokrývaly celý povrch šatů s vysokým rozparkem a impozantní vlečkou. Tu si Gabriela při přesunu do natáčecí haly pro jistotu přidržovala, aby na chodníku nepřišla k úhoně.

Na všechny modely ze sobotního vysílání obtěžkané flitry se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články