Vzpomínky na StarDance: Farářka Kopecká blahořečí tekuté bublinkové snídaně od Ebena, Sestini Hlaváčková si stěžovala na bolesti

Vzpomínky na StarDance: Farářka Kopecká blahořečí tekuté bublinkové snídaně od Ebena, Sestini Hlaváčková si stěžovala na bolesti
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress
Moderátorka Daniela Brzobohatá účinkovala ve StarDance v roce 2018.Dnes Daniela Brzobohatá říká, že by na taneční parket jen tak nešla.Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková si ve StarDance zatancovala v roce 2021.Tanečním partnerem Andrey Sestini Hlaváčkové byl Michal Necpál.+ 8 fotek+ 9 fotek

Účast ve StarDance popisuje trojice slavných žen jako velkou výzvu, hodně bolesti, ale především nezapomenutelný zážitek. Moderátorka Daniela Brzobohatá (44) už napjatě čeká na letošního favorita, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (37) má v živé paměti bolesti zad a kolen, a farářka Martina Viktorie Kopecká (37) vzpomíná na tekuté bublinkové snídaně od Marka Ebena.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 20. 10. 2023 16:30

Televizní soutěž StarDance absolvovaly před lety, ale vzpomínky jsou stále živé. V rozhovorech nám trojice dam potvrdila, že existují jisté jevy, které se v každém ročníku StarDance opakují –⁠ ať už jsou to bohaté snídaně a svačiny v zákulisí, permanentní bolesti pohybového aparátu, nervy z přímého přenosu nebo jednu konkrétní osobnost, kterou si televizní diváci natolik oblíbí, že zcela zapomenou hodnotit její taneční výkony. Vzpomínáte také na Lukáše Pavláska (45), že? Kdo si letos vytáhne tohoto černého Petra?

Daniela Brzobohatá čeká na černého koně soutěže

Moderátorka Daniela Brzobohatá (44), tenkrát ještě Písařovicová, soutěžila ve StarDance v roce 2018 a jejím tanečním partnerem byl Michal Mládek. Soutěž tehdy opustila v osmém kole. Nedávno se nám pochlubila, že začala zpívat, ovšem k tanci se Daniela po letech vracet nehodlá. „Od doby, kdy jsem byla ve StarDance, už uplynulo tolik vody, že kdybych měla něco předvést na parketu, musela bych se zavřít minimálně na čtvrt roku do nějaké zkušebny. A to se mi nechce, to přiznávám," vzpomíná na dril, který kvůli televizní soutěži zažívala.

Přesto zůstává StarDance pořadem, který Daniela dodnes pravidelně sleduje –⁠ a soutěžící z letošní řady už má v malíčku. „Vypadá to hrozně zajímavě. Mají to strašně dobře nakombinované a troufám si tvrdit, že to bude fungovat. Ale zároveň to budou mít všichni soutěžící extrémně složité, protože to je jedna sympatická tvář vedle druhé," chválí Daniela produkční tým soutěže.

„Jsem zvědavá, jak jim to půjde. Ale vždycky je tam v rámci řady nějaké překvapení –⁠ někdo, do koho byste to vůbec neřekli a na parketu to neskutečně rozbalí," uzpozorňuje Daniela na typické úskalí StarDance, jev, kterého jsme svědky v každém ročníku –⁠ vzpomenout můžeme na černé koně soutěže, jakými byli komik Lukáš Pavlásek (45) nebo herečka Pavla Tomicová (61). Stane se jím letos cukrář Josef Maršálek (41)? "Já to tedy nebyla, ale u nás to byl třeba David Svoboda," vzpomíná moderátorka.

Andrea Sestini Hlaváčková si tanečníka proklepla

Bývalá profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (37) se zúčastnila StarDance v roce 2021. Jejím tanečním partnerem byl Michal Necpál a Andrea soutěž opustila v šestém kole. Jak prozradila v talk show Na kafeečko, svého tanečního partnera si nejprve hezky prověřila. "Před začátkem jsem si raději napsala s Veronikou Arichtevou, se kterou také tancoval. Z televize na mě působil tak, že jsem se ho trošičku bála," prozradila svoji taktiku tenistka. "Napsala mi, že je skvělý učitel, a že když naučil tančit ji, tak já budu určitě v pohodě. Zpětně vidím, že měla pravdu a ten dril byl potřeba. Byla to úžasná zkušenost."

Jako bývalá vrcholová sportovkyně mohla mít Andrea po fyzické stránce nad ostatními navrch. Přiznává, že taneční tréninky nakonec takové strašáky nebyly. "Čekala jsem, že to bude fyzicky náročné, ale myslela jsem si, že mě to bude víc bolet, což je vlastně dobrá zpráva. Jasně, chvilku mě bolelo koleno, hodně záda, ale jinak to nebylo tak strašné," vzpomíná naše bývalá tenisová jednička, která se po skončení soutěže nejvíc těšila na fyzioterapii.

S odstupem času skutečně vidí ve své profesní sportovní kariéře jistou výhodu nad ostatními. Přesto do svého výkonu na tréninkovém sálu dala sto procent. "Nechtěla jsem se schovávat za to, že je to těžké. Jsem profesionální sportovec, takže jsem to neměla tak náročné, jako kdybych byla herečka nebo zpěvačka. Co pro mě ale bylo těžké, byl ten přímý přenos," prozradila Andrea Sestini Hlaváčková v talk show Na kafeečko.

Martina Viktorie Kopecká snídala bublinky

Jak prozradila moderátorka Miluše Bittnerová v talk show Na kafeečko, farářce Martině Viktorii Kopecké (37) se v zákulisí StarDance přezdívalo anděl. "Andělská jsem jim asi připadala jen na tom monitoru, ale když vás potom nahánějí na konkrétní místo, tak to asi tolik slavné není. Začali jsme být po dalších přenosech familiérní a možná jsem ke konci měla jinou vizitku," červená se dnes divácky oblíbená farářka, která ve StarDance v roce 2021 dotancovala na krásné druhé místo.

"Ale ano, připadala jsem si opečovávaná, jako když jsem v nebi. Bylo to andělské prostředí. Pracovali na nás, všichni sledovali, jestli se hroutíme nebo nehroutíme, a dodávali nám čokoládu," nepřímo potvrzuje zvěsti o tom, kolik dobrot se v zákulisí tradičně spořádá. Chvíle mimo kameru si prý zpříjemňují také moderátoři. "Marek Eben naléval tekutou bublivou snídani. Jak říkám, prostě andělské prostředí," odhaluje Kopecká.

Tanečním partnerem Martiny Viktorie Kopecké byl Marek Dědík. S ním se dodnes přátelí. "Když jsem si postupně očichávala ostatní tanečníky, zjistila jsem, že by to šlo jedině s Markem. Tanec byl jen třešničkou na dortu," vypráví farářka, která v Markovi našla svoji spřízněnou duši. "On je kamarád, parťák, nehroutí se, nestresuje, nevyvádí, navíc zná holčičí fígle a triky. Na všechno, co vás potká –⁠ včetně menstruace, nesedící podprsenky nebo díry na punčochách. Ví si rady opravdu se vším," práskla na něj.

Vzápětí ovšem svému tanečníkovi vzdává hold. "On se se mnou nesmírně nadřel a já asi budu mít vůči němu do konce života pocit dluhu. Chtěla bych mu dopřát to nejlepší, co bych mohla, protože bez něj bych to fakt nedala," dodává Kopecká na adresu Marka Dědíka. S ním po skončení soutěže ještě absolvovala celou šňůru tanečních vystoupení. "Hrdě jsem říkala, že se v tomto období, v plesové sezoně, živím vlastním tělem. Někteří se smáli, jiní byli pohoršeni," vzpomíná dnes farářka s úsměvem.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články