Pět párů, které se ve StarDance protancovaly k lásce: Jitka Čvančarová a Marie Doležalová jsou s manželi dodnes, Anně Polívkové to nevyšlo

Pět párů, které se ve StarDance protancovaly k lásce: Jitka Čvančarová a Marie Doležalová jsou s manželi dodnes, Anně Polívkové to nevyšlo
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Herečka Marie Doležalová poznala díky StarDance svého manžela Marka Zelinku.Marie Doležalová a Marek Zelinka vyhráli StarDance v roce 2015.Jak prozradila Marie Doležalová, jiskra mezi nimi nejprve vůbec nepřelétla.Marie Doležalová se do Marka Zelinky zamilovala až poté, co spolu delší dobu zkoušeli.+ 28 fotek+ 29 fotek

První díl nové řady televizní soutěže StarDance uvede Česká televize už 14. října. Tancovat budou například modelka Iva Kubelková (46) nebo cukrář Josef Maršálek (41). Pojďte si s námi připomenout pět párů, které vznikly díky jiskření na tanečním parketu. Herečka Marie Doležalová (36) našla svoji životní lásku v tanečníku Marku Zelinkovi (36), Jitka Čvančarová (45) v choreografovi Petru Čadkovi (44).

Veronika Nováková
Veronika Nováková29. 08. 2023 12:00

Na několik dlouhých měsíců je spojí vyčerpávající taneční tréninky a jak upřímně uvedla tanečnice Lucie Hunčárová (37) týdeníku Téma, tancem se narušuje přirozená intimní zóna. Emoce, fyzické vypětí, pot a dotyky, to všechno působí jako silný elixír lásky, kterému málokdo odolá. A navíc se říká, že tanec je manželství na zkoušku. Už teď jsme zvědaví, jaké milostné dvojice vzniknou díky letošnímu ročníku StarDance.

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Herečka Marie Doležalová (36) soutěžila ve StarDance v roce 2015 a tehdy ještě netušila, že se díky tanci seznámí s otcem svých dvou dětí, dcery Alfrédy (5) a syna Rudolfa (3). S tanečníkem Markem Zelinkou (36) přitom nejprve žádné erotické jiskření nezažívala a přišlo až v průběhu soutěže, kterou spolu nakonec vyhráli.

„Už jsme spolu nějakou tu dobu trénovali, ale furt jen sami dva na zkušebně, a tak mi to nedocházelo, že si sami tvoříme úplně novej svět,“ zavzpomínala Marie na svých sociálních sítích. Že jsou si vzájemně bližší, to jí došlo až poté, co si uvědomila, že se Markovi svěřuje. „Že mu říkám věci, co jsem si myslela, že nedokážu říct. O něco hlubší věci, než je člověk zvyklej vyndávat. No a ještě předtím to bylo, kdy mě něco trklo. Točila se znělka. Plný studio lidí a Doležalka seděla na jedný straně tančírny a hledala očima, kde je ten druhej. A říkala si: ‚Ty brďo, mi to nedošlo, až teď mezi lidma, že bez něj jako by to tak nějak nebylo doma.‘"

Jitka Čvančarová a Petr Čadek

V roce 2010 se soutěží StarDance protancovala také herečka Jitka Čvančarová (45), která nakonec vypadla v pátém kole. Choreograf Petr Čadek (44) sice nebyl jejím tanečním partnerem, ale podílel se na soutěži jako poradce. Dnes spolu mají dceru Elenu Emilii Čadkovou (11) a syna Theodora Christiana (4). Svatba proběhla v roce 2011 a nevěsta byla v pátém měsíci těhotenství.

"Jsme nejšťastnější, když můžeme být prostě a jednoduše spolu. Když žijeme každodenní obyčejný život. Jsme blázni, co se radujou i z titěrností. Umíme spolu žít na hraně, ne jen v hojnosti a pohodě. Umíme se vzájemně číst, držet se ve chvílích, kdy se sám člověk neudrží, umíme se chápat, taky štvát i inspirovat," prozradila Čvančarová v rozhovoru pro Marianne.

Anna Polívková a Michal Kurtiš

V roce 2013 vyhráli taneční soutěž herečka Anna Polívková (44) se svým tanečníkem Michalem Kurtišem (33). A bylo jasno, že tihle dva spolu zamilovaně netancují pouze na parketě. Jejich tango bylo dokonce vybráno mezi nejlepší světové tance roku a ocenil jej světoznámý porotce americké a britské verze StarDance, Len Goodman.

Tango jsme si spolu opravdu užili a dali jsme do něj maximum. Je to pro nás zadostiučinění a máme opravdu velkou radost. Jsem rád i za to, že jsme ukázali, že česká soutěž StarDance je na světové úrovni,“ uvedl tenkrát Kurtiš pro Super.cz. Po šesti letech, když už se podle Extra.cz mluvilo dokonce o svatbě, se pár bohužel rozpadl.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová


Tanečnice Lucie Hunčárová (37) dlouho tvořila pár s tanečníkem Janem Onderem (38). V roce 2017, po osmi letech vztahu, ovšem oznámili rozchod a Lucie se začala stýkat se svým tanečním partnerem, kuchařem Emanuelem Ridim (50), který s ní v soutěži tancoval v roce 2016. Jiskra podle Lucie přeskočila právě díky intenzivní práci na tanečním parketu.

To má asi hodně důvodů. Intenzita tréninků, trávíte spolu spoustu času, navíc ten půlrok prostě kopete za jeden tým. Je to dřina, pak následují samozřejmě i velmi silné emoce. Postupně se jakoby narušuje určitá intimní zóna, ale ne každému přeskočí jiskra. Myslím, že k tomu, aby se tam dal někdo dohromady, musí být podmínky. Musí zafungovat nějaká chemie, jako v našem případě. Prostě to souvisí s vaší životní situací a s tím, co prožíváte. Kdybych byla v životě spokojená, tak by se to nestalo,“ uvedla upřímně Hunčárová týdeníku Téma. Po třech letech ovšem s Ridim oznámili přes sociální sítě rozchod.

Jan Onder a Natálie Otáhalová

Netrvalo dlouho a lásku našel na tanečním parketu i bývalý přítel Lucie Hunčárové, tanečník Jan Onder (38). Zamiloval se do mladé tanečnice, o patnáct let mladší tanečnice Natálie Otáhalové (23), která ve StarDance tancovala v roce 2019 s hercem Matoušem Rumlem.

Ono se říká, že tancování je manželství na zkoušku,“ uvedla podle Super.cz Otáhalová. „Člověk je zpocený, unavený, někdy i naštvaný, protože je to fyzicky náročné, ale s tím druhým se musíte domluvit, tolerovat a respektovat. Takže se prostě stává, že lidi se spolu domlouvají a domlouvají, a nakonec se do sebe zamilují. Když ti dva mají společný cíl, jsou oba dva mladí a jsou si sympatičtí, tanec to zařídí sám, že spolu skončí,“ prozradil Deníku Víkend Onder. Pár je spolu dodnes a vypadají vedle sebe velmi spokojeně.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články