Jako rozkvetlá louka. Trendy jara 2024 oblékly módu i doplňky do květů všech tvarů a velikostí

Trendy jara 2024 oblékly módu i doplňky do květů všech tvarů a velikostí
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Šaty jednoduchého střihu ozvláštní maximalistické potisky. (C&A, 650 Kč)Výrazné printy zdobí i šaty Colorful Rebel, 2 300 Kč.Nevinně a romanticky naopak vyhlíží šaty s motivy růži, Mango, 2 299 Kč.Boho styl dýchající venkovem květinové motivy doslova vyžaduje. (Lindex, 1 699 Kč)+ 19 fotek+ 20 fotek

Jaro je definitivně tady. Móda velí obléci se do květů, i když je počasí zatím proti a s těmi pravými nedávno nepěkně zatočil mráz. Za pár dní ale naplno pocítíme sílu sluníčka a v takových dnech modely obsypané květinami jasně zazáří.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 25. 04. 2024 08:00

Potisky, aplikace, rozety. Vzory květin ovládly jarní trendy a najdete je na současných kouscích doslova ve všech podobách. Nechat rozkvést svůj šatník tak nedá příliš práce. A výsledek? Bude vyhlížet famózně!

Květinový maximalismus

Do módy se totiž vrací nejen maximalistické printy, ale i další květy inspirované tvary a detaily, které si znovu zamilujete. Na místě je vybavit se určitě chokerem s výraznou květinou, poupaty či řádně rozvinutým květem ozdobit kabelku či střevíčky a zapomenout nesmíme ani na podobně zdobené šaty a topy.

Více vzorů, více stylu

A s florálními motivy tentokrát rozhodně šetřit nemusíte. Klidně se pusťte do stylingu, který propojí více výrazných vzorů, nebo květované oblečení bez okolků doplňte také květy vyšperkovanými střevíčky, kabelkami a detaily.

Bižuterie pod tíhou okvětních lístků

A šperky? Ani ty neunikly vlně rozvíjejících se poupat. Na místě tak jako trendy doplňky sezóny rozhodně stojí třeba megalomanské květové náušnice. Nosí se ty v pestrobarevném provedení imitující vzhled opravdových květů, nebo jejich dokonalé odlitky z drahých kovů a jejich dostupných napodobenin.

Na nejnovější kousky vyzdoben květinovými motivy, které právě najdete v obchodech, se můžete podívat do galerie pod článkem.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články