Jarní bundičky českých hvězd: Kodetová je věrná křiváku, Brzobohatá sází na neony a Bučková v denimu

Jarní bundičky českých hvězd: Bára Kodetová v křiváku, Daniela Brzobohatá v neonech a Eliška Bučková v denimu
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Moderátorka Daniela Brzobohatá vyrazila do kina v zeleno-žluté chlupaté bundičce.Moderátorka Daniela Brzobohatá kombinuje chlupatou bundičku s černými společenskými kalhotami cigaretového střihu.Herečka a zpěvačka Bára Kodetová oblékla k večerním šatům béžový kožený křivák.Herečka a zpěvačka Bára Kodetová vypadá v koženém křiváku trendy a mladistvě.+ 22 fotek+ 23 fotek

Chladné a deštivé počasí není překážkou pro to, vynést trendy outfity, ve kterých zazáříte. Modelka Eliška Bučková (34) například kombinuje trendy satén s džínovou bundou, moderátorka Daniela Brzobohatá (45) si oblíbila chlupatou bundu v atypické barvě a herečka a zpěvačka Bára Kodetová (53) si pár let ubrala díky rebelskému koženému křiváku v kombinaci s večerními plisovanými šaty. Inspirujete se jimi?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 18. 05. 2024 08:00

Do deštivého a chladného počasí vyrazila také herečka Hana Vagnerová (41), která obléká černý bomber v kombinaci s bílým tričkem, modelka Martina Šmuková (50) v buclé sáčku, manželé Petr Štěpánek (75) a Zlata Adamovská (65) v tmavých pláštích, herečka Pavla Beretová (40) v černém koženém křiváku a pokládaných vlnách ve vlasech, neteř Jaromíra Jágra Pavlína Jágrová (32) v tmavé džínové bundě, zpěvačka Tereza Mašková (28) v růžové péřové bundě, nebo herečka Denisa Nesvačilová (32) ve slušivém černém sáčku. Jak jim to slušelo, to můžete posoudit v naší fotogalerii.

Chlupatá bunda Daniely Brzobohaté

Moderátorka Daniela Brzobohatá (45) si oblíbila chlupatou bundu do pasu v zeleno-žluté barvě, díky které je na společenských akcích nepřehlédnutelná. Oblíbený módní kousek už vynesla do Vinohradského divadla na finále soutěže Roztančené divadlo, ale nedávno také do pražského kina Lucerna na premiéru třetího dílu minisérie Iveta. Daniela kombinuje atypickou barvu chlupaté teplé bundy s černými cigaretovými kalhotami a s lakovanými mokasínami.

Kožený křivák Báry Kodetové

Herečka a zpěvačka Bára Kodetová (53) zazářila v kině Lucerna na filmové premiéře v koženém křiváku béžové barvy, který mistrně sladila s pudrovými lodičkami s uzavřenou špičkou a béžovým psaníčkem. Ke křiváku obléká umělkyně elegantní plisované večerní šaty v olivové barvě a třešničkou na dortu je správně umístěný pásek na šatech, kterým si šikovně opticky prodlužuje nohy. Bára Kodetová vypadá díky rebelskému koženému křiváku trendy a mladistvě, přesto splňuje konzervativní dress code večerní filmové premiéry.

Džínová bunda Elišky Bučkové

Modelka Eliška Bučková (34) nosí do chladných jarních dnů evergreen každého jara či podzimu, klasickou džínovou bundu. Letos ji ovšem vynesla s trendy saténem, který zažívá velkolepý comeback především díky sukním. Eliška oblékla tyrkysové saténové šaty přepásané bílým páskem, ke kterým zvolila neformální, byť super módní bílé tenisky. Džínová bunda celek příjemně korunovala a štíhlé Elišce alespoň ve večerních hodinách nebyla zima během návratu do své domoviny.

Na všechny modely, které celebrity nosí do chladného a deštivého počasí se můžete podívat v naší fotogalerii.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články