Jaromír (57): Žena byla vždycky dračice a já ji miloval. Po padesátce se s ní ale udála nepochopitelná změna

Příběhy o sexu: Žena byla vždycky dračice a já ji miloval. Po padesátce se s ní ale udála nepochopitelná změna

Jaromír je ženatý už přes třicet let. Se svou ženou Blankou si pohodově žijí v domě na vesnici. Jaromír nikdy neřešil, jestli je Blanka hubená či při těle, upravená či nenalíčená. Má ji rád takovou, jaká je. Jenže jeho žena to vidí jinak a na stará kolena se před Jaromírem stydí.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 07. 06. 2024 10:00

Se ženou žijeme na vesnici. Zde je to trochu jiné než ve městě. Máme dům s velkou zahradou a chováme domácí zvířata. Samozřejmě zahradničíme. Ženy na vesnici umí tvrdě pracovat.

Manželku jsem měl vždy rád takovou, jaká byla

Fiflenu bych si nikdy za manželku nevybral. Líbí se mi ženy přirozeně hezké. A upřímně říkám, že vzhled pro mě není nejdůležitější při výběru partnerky. Hlavně mi s ní musí být hezky. A mně s Blankou bylo. Když byla mladá, byla vtipná a pro každou legraci. Blanka nikdy nebyla éterická víla. Když jsme se poznali, byla to dlouhovlasá blondýna a měla pevné tělo se širokými boky. Vlastně to jsou pěkně dávné vzpomínky. Jsem ženatý přes třicet let a nemám v povaze koukat po jiných ženách.

Samozřejmě zaregistruji hezkou ženu, když okolo mě projde, ale nenapadají mě žádné neslušné myšlenky. Natož abych někdy zatoužil po nevěře. Asi jsem svou povahou pohodlný, ale mně opravdu stačí ke štěstí jedna jediná žena. Měl jsem vážně kliku. Blanka je holka pro život. Porodila nám zdravého syna a vytvářela nám po celou dobu manželství příjemné rodinné zázemí.

Náš sexuální život byl nadstandardní

Když se na sebe podívám do zrcadla, vidím, jak moc jsem se změnil. Z hubeného kluka se stal postarší plešatý muž s pořádným pivním pupkem. To si samozřejmě jenom myslím, nahlas bych to nikdy nepřiznal. Blanka už není dlouhovláska. Má vlasy zastřižené po ramena a na slunci se jí lesknou šedivé kadeře. Obličej má samou vrásku od smíchu a nekonečné práce na slunci na zahradě. Po těhotenství jí zůstalo pár kil navíc, ale nikdy jsme to neřešili. Náš intimní život byl pěkný. Na to, že jsme spolu tak dlouho, pravidelně jsme se dvakrát týdně milovali.

Blanka se nikdy nestyděla a občas mi předvedla striptýz, navlékla se do krajkového prádla nebo mi ukázala, jak se umí krásně vzrušovat. Myslím, že jsme si tyto chvíle uměli užívat bez předsudků, studu a věděli jsme, co druhého vzrušuje. Při sexu se u nás nikdy nezhasínalo, ač naše těla už zdaleka nebyla dokonalá. Dokonce jsme si občas jako kulisu pouštěli porno. Nikdy jsem se s kamarády na toto téma nebavil, ale když si někdo letmo postěžoval na frigidní manželku, uvědomoval jsem si, že jsem klikař.

Manželka se začala stydět za své tělo

Jenže po padesátce se Blanka dost změnila. Psychicky i fyzicky. Věděl jsem, že u žen se tomu laicky říká přechod. Blance se během několika měsíců změnila postava. Už nebyla rovnoměrně baculatá, ale měla výrazně větší břicho. Mně osobně to bylo absolutně fuk. Nějaká pneumatika na břiše mě fakt nerozhodí. Jenže Blanka nesla změnu postavy těžce. Začala se stydět. Začala se zamykat v koupelně. Při sexu si nechtěla sundat noční košili a dost často zatahovala rolety.

Asi jsem měl v začátku být víc empatický a Blanku ubezpečit o tom, že se mi líbí i tak. Jenže já byl vtipný a chytal jsem ji za tukový fald na břiše se slovy: "Už se nebojím, že spadnu. Tady se chytím." Kdykoliv v minulosti by se Blanka smála. Jenže teď to asi cítila jinak. Chci zpět svou manželku, která je nad věcí. Vždyť jsme oba zchátralí a otlučení životem. Bude nám šedesát. Je jasné, že máme stará těla. Já prostě neumím být romantický. Ale asi se budu muset přemoci a vyznat jí lásku a polichotit jí, aby se to vše zase vrátilo do starých kolejí.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články