Dárky na poslední chvíli? Skvělá volba. S vouchery je vyřešíte za pár minut. A potěšíte každého člena rodiny

17. prosince 2015
Lifee.cz
Lifee.cz

„Už máš nakoupené dárky?“ Tuto větu byste v posledních dnech nejspíš pasovali na nejotravnější v roce. Přitom teprve teď uzrál čas. Na co? Na vouchery! Koupíte je za chvilku a potěšíte jimi tatínka, partnera i dceru. Vy víte, jak pořídit dárky se stylem.

Pípa Beer Story

FoodStory.cz

Je tu někdo, kdo má rád pivo? Češi jsou světově vyhlášenými pivomilci, a tak dárkový poukaz do nově otevřené pivotéky nadchne každého.

Pípa Beer Story se otevřela hned pod obchodem s potravinami Food Story na adrese Dlouhá 14 a nabízí neuvěřitelných 140 druhů piv ze všech koutů Česka i světa. Za prvotřídní kvalitu osobně ručí sommeliér Robert Demeter. Ten sestavoval pivní listy v restauracích jako Les Moules, T-Anker nebo Bruxx. Kromě toho bude moct příjemce dárku smočit rty v čerstvě načepovaném pivu 8 až 10 chutí.

Nebude chybět ani něco na zub. A připravte obdarovaného na víc než na utopence a nakládaný hermelín:

„V Pípě na lidi budou čekat pivní pochutiny ze všech pivařských oblastí. V rámci párování piva s jídlem vám z nich doporučíme tu, která se k vašemu pivu hodí nejvíce. Chceme se specializovat i na párování lokální. Pokud tedy bude na čepu bavorské pivo, doporučíme vám k němu bavorskou klobásku, sekanou nebo paštiku z divočáka přímo od bavorského řezníka,“ řekl Pavel Vondráček, spolumajitel pivotéky. 

Vybrat si můžete z poukazů v hodnotě 500, 1000, 2000 a 2500 korun. Záleží jen na tom, jak „velkou slinu“ váš blízký má.

***

Veganfoods.cz

FoodStory.cz

Herečka Katie Holmes, bývalý americký prezident Bill Clinton, boxerská legenda Mike Tyson i zpěvák Ozzy Osbourne – to jsou hvězdy, které našly zdraví ve veganství a vegetariánství. A také důkaz, že se tento způsob stravování netýká jen žen.

Třeba Bill Clinton se svěřil televizní stanici CNN, že díky veganství zhubl o 11 kilogramů, a věří, že mu strava rostlinného původu prodlouží život. „Chci zažít co nejvíc dobrých dní a tohle je způsob, jak toho dosáhnout,“ dodal v show stanice NBC.

Pokud chtějí i vaši blízcí (nepochybujeme, že by se tak nestalo), věnujte jim dárkový poukaz na produkty obchodu Veganfoods.cz. Jsou vhodné pro alergiky, disponují mimořádnou výživovou hodnotou a posilují imunitní systém. Zakoupit je můžete v hodnotě 300, 500, 1000 nebo 2000 korun.

A pozor – na voucher v hodnotě 1000 a 2000 korun právě platí 10% sleva!

***

Homelove.cz

Homelove.cz

Jak název napovídá, domov s nábytkem od Homelove.cz budete milovat. Tedy šťastlivec, který od vás získá poukaz. Luxusním originálním komodám, stolům, židlím i skříním s původem v exotických zemí jako Bali, Indie či Španělsko lze těžko odolat. Parádnice se zase ponoří do kolekce nádherných šperků, nebo ocení blahodárné ájurvédské produkty.

Ten, kdo si na pořízení dárkového poukazu na Homelove.cz počkal, vyhrává dvojnásob! Vouchery v hodnotě 3 000, 5 000, 8 000 a 10 000 korun totiž propadly kouzlu slev. Znamená to, že první zmíněný koupíte za 2 800 korun, druhý za 4 500 korun, poukaz v hodnotě 8 000 korun o tisícovku levněji a za ten v hodnotě 10 000 zaplatíte jen 8 500 korun. Udělejte známému krásné Vánoce!

***

Bio Fresh Food

BioFreshFood.cz

Život bez lepku je zdravější, ale mnohdy náročnější. Vhodné potraviny lze obtížně sehnat a rozhodně nejsou za hubičku. Poukaz v hodnotě 300 korun do obchodu Bio Fresh Food na adrese Roztylská 2321/19 proto ocení každý celiak ve vašem blízkém okolí.

Bio Fresh Food je ale malým rájem i pro ty, co si s oblibou dopřávají jídlo v té největší kvalitě. Sortiment bio a raw výrobků doplňuje dětská výživa a příkrmy s bio certifikací. Nad voucherem do Bio Fresh Food tak zaplesají i maminky.

Zavří­t reklamu