Fit a krásnátestovánísoutěže

Jak zesílit účinky citronové vody? Postačí vám k tomu jedna tajná ingredience

Zdroj:Pixabay.com

+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Určitě už jste někdy slyšeli o zázračných účincích vody s citronovou šťávou. Ale věděli jste, že si pro svůj organismus můžete připravit doslova zdravotní bombu, pokud přidáte jen jednu ingredienci?

Veronika Hándlová 2. července 2018

O pozitivních účincích sklenice teplé vody s citronem vás nemusíme nikterak přesvědčovat. Její účinky mluví samy za sebe. Neexistuje snadnější recept na nastartování vašeho organismu. Důležité je pít teplou převařenou vodu s citronem ještě před prvním jídlem. To její účinky posiluje.

 

V čem je tedy voda s citronem zázračná?

Zlepší a osvěží váš dech, nastartuje metabolismus a pomáhá odplavit nežádoucí toxiny. Dále poskytne vašemu tělu energii stejně jako šálek kávy a navíc pročistí organismus. Pokud neustále bojujete s kily navíc, tak citron pomůže i vám. Má totiž nízký glykemický index a snižuje chuť na sladké. Obsažený vitamin C podporuje imunitu a jako bonus má i pozitivní účinky na pleť.

Thumbnail # Neviditelný inkoust i zdroj elektrické energie. O těchto 5 tricích s citronem jste dosud nevěděli!
Mohlo by Vás zajímat:

Neviditelný inkoust i zdroj elektrické energie. O těchto 5 tricích s citronem jste dosud nevěděli!

A teď si představte, že tento zázrak jde ještě vylepšit! Tajná ingredience není nic jiného než najemno nastrouhaná citronová kůra. Stačí přidat půl kávové lžičky a obsažené limonoidy, způsobující hořkou chuť kůry, udělají s vaším tělem zázraky! Mají antikancerogenní účinky, léčí křečové žíly, hemoroidy, prochladnutí, rýmu, alergie i astma. Také pomáhají odvádět z organismu kyselinu močovou, a proto působí i proti revmatismu. Dále zabraňují vzniku krevních sraženin, regenerují játra a snižují krevní tlak.

 

Přesvědčili jsme vás tedy, abyste tento zázračný nápoj pili, nebo už si ho dávno dopřáváte?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu