Fit a krásnáTestováníSoutěže

Na zdraví! Těchto 8 zeleninovo-ovocných nápojů útočí na rakovinu, Alzheimera i špatnou erekci

Na zdraví! Těchto 8 zeleninovo-ovocných nápojů útočí na rakovinu, Alzheimera i špatnou erekci
Zdroj: Scribbler.cz
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Co je to „jarní únava“ a odkud se vzala? Že by změna ročních období? Ale kdeže. Jen zavzpomínejme, jak jsme se v zimě ládovali sladkými a tučnými dobrotami a pohyb uložili ke spánku! Kdo by ale chtěl v prvních teplých dnech skučet s peřinou po bradu? Připravte si revitalizující nápoje, a to na míru vašim obtížím. Srazí cholesterol, narovnají pomerančovou kůži a navrátí libido, že bude partner čubrnět!

Barbara Lorenzová 8. března 2018

Na vysoký cholesterol

Ingredience:

1 grep + 2 řapíky celeru + ¼ citronu + 1,5cm zázvor

Bonus: Tento fresh nejenže snižuje a reguluje cholesterol, ale zároveň posiluje tepny a udržuje je pružné. Kromě toho pomáhá snižovat horečku a podporuje dobrý spánek. Reguluje hladiny cukru v krvi, takže je vhodný pro diabetiky i ty, co se snaží po zimě dostat do formy. Uživatelé léků by se ale měli mít na pozoru – tento drink může narušovat metabolismus léčiv.

d25cdb43be4d48cd109d7ae3cf29

Proti Alzheimerově chorobě

Ingredience:

2 zelená jablka + 3 až 4 kapustové listy + ½ okurky + 2 až 3 svazky koriandru + 1 stroužek česneku

Bonus: Při přípravě smoothie pro bystřejší mysl vždy přidejte svazeček koriandru a česnek. Pomáhají odplavit z těla těžké kovy, zejména rtuť a hliník, které způsobují degeneraci mozku. Zelené drinky ovšem bývají silné. Pijte je tedy s opatrností.

Vyprošťovák

Ingredience:

1 středně velká červená řepa + 2 řapíky celeru + 1 okurka + ¼ citronu s kůrou + 1,5cm zázvor

Bonus: Šťáva z červené řepy perfektně čistí játra a pomáhá tomu, co požil víc, než je záhodno, s detoxikací organismu. Celer je zase významným zdrojem vápníku a hořčíku, a přispívá tedy ke zklidnění nervového systému.

HuffingtonPost.com

Proti rakovině

Ingredience:

1 mrkev + 2 zelená jablka + 1 malá bulva fenyklu (+ 1 malý svazek koriandru)

Bonus: Rostlinné „mízy“ se podobají hemoglobinu v krvi, látce přenášející kyslík v těle. Experimenty ukázaly, že je naše tělo schopné přeměnit chlorofyl v hemoglobin, čímž obohacuje krev. Chlorofyl na lidské tělo působí skoro zázračně: chová se jako vnitřní uklízeč, omlazuje, stimuluje buňky, působí jako antiseptikum a pomáhá s tvorbou červených krvinek. Čerstvě rozmixované zelené ovoce a zelenina obsahují mimořádné množství antioxidantů. Mohou tedy neutralizovat destruktivní volné radikály a karcinogeny.

Proti celuitidě

Ingredience:

2 zelená jablka + 1 fenykl + svazek koriandru + svazek špenátu, ½ citronu + 1,5cm zázvor

Bonus: Zelené freshe jsou jako dělané na pružnou a pevnou pokožku bez pomerančové kůže! Obsažené železo a vitamin C dodají zdraví vaší krvi. Celá zeleninovo-ovocná směs pak redukuje nebezpečí zánětů a výborně hydratuje pokožku.

c2a64c441616131cbd64890c5829b90

f17680dbd1e02a3bc8e279df0af6a24

Namísto viagry

Ingredience:

2 zelená jablka + 1 střední červená řepa + 1 hlávka římského salátu + ¼ citronu + zázvor o velikosti palce

Bonus: Za problémy s erekcí většinou stojí nekvalitní cirkulace krve. To napraví drink z červené řepy, který pomůže zvýšit průtok krve téměř okamžitě. Přidejte afrodiziakální zázvor a vychutnejte si slastné chvilky! Dodržujte jen doporučenou týdenní dávku dvou sklenic. V opačném případě se může stát, že se předávkujete…

Proti horečce

Ingredience:

3 neoloupané hrušky + šťáva z citronu dle libosti

Bonus: Čistá šťáva z hrušek má silně blahodárný vliv na naše zdraví. Už jediná hruška pokryje doporučené denní množství rozpustné vlákniny. Mimo jiné se pyšní účinkem snižování hladin cholesterolu a stejně tak zvyšuje imunitu. Volte čínské nebo asijské hrušky, pokud možno – jejich zdravotní účinky jsou ještě vyšší než u těch, co vám rostou na zahradě.

OneChicMom.com

Pro zdravé oči

Ingredience:

3 mrkve + 1 žlutá paprika + ½ malé dýně + ½ limetky + 1,5cm zázvor

Bonus: Pro nalezení hlavní příčiny očních vad je třeba obrátit zrak tam, kde by to většina z nás nečekala – k játrům a ledvinám. Ty jsou po letech nezodpovědného stravování v pochroumaném stavu. Krev je v důsledku zatížena nespočtem škodlivých látek, což vede k pomalému krevnímu oběhu, a tedy neefektivnímu zásobování očních buněk kyslíkem. S pravidelnou konzumací tohoto smoothie budete moct pomrkávat na okolní objekty jako zamlada. Obsahujte totiž betakoren, lutein a zeaxantin, látky udržující zrak v tip-ťop stav.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články