Fit a krásnátestovánísoutěže

Newyorčan nepil dva roky alkohol ani kávu. Tohle je výsledek

Thumbnail # Newyorčan nepil dva roky alkohol ani kávu. Tohle je výsledek

Zdroj:Hopesandfears.com

Zkuste si představit život bez kávy a alkoholu. Nejde to? A teď si zkuste představit, co by to udělalo s vaším tělem. Newyorský designér Tobias Van Schneider se vzdal alkoholu a kofeinu na dva roky, aby zjistil, co se stane.

Barbara Lorenzová 29. dubna 2017

První důsledek, který mu přijde na mysl? Drby.

„Pokud mám jmenovat jednu věc, je to nedostatek společenské interakce, který s sebou přinesl nový jídelníček,“ prozradil deníku The Independent.

„Když se mě lidé zeptají, jestli s nimi zajdu na drink, většinou už předem říkám ne, protože se nechci potýkat s drby souvisejícími s abstinováním.“

Další důsledek ale vůbec není špatný. Zůstatek na jeho účtu povyskočil o pár cifer nahoru.

V New Yorku, kde Tobias žije, je naprosto běžné dopřát si jeden nebo dva drinky denně. Po jejich vyřazení se jeho konto „nafouklo“ o 1 000 dolarů. Což je nezanedbatelných 25 571 korun!

Thumbnail # Co se stane vašemu tělu, když budete pít jenom kolu?
Mohlo by Vás zajímat:

Co se stane vašemu tělu, když budete pít jenom kolu?

„Za předpokladu, že jsem měl dva až tři koktejly obden (z nichž každý stojí 10 dolarů bez spropitného) a několik lahví vína měsíčně, jsem snadno ušetřil 1 000 dolarů.“

Vyřazením kávy a alkoholických nápojů se zvedla i kvalita spánku. Designér obvykle po práci zašel na pivo, což se podepsalo na tom, jakou měl noc.

„Odstraněním alkoholu z jídelníčku se kvalita mého spánku dramaticky zvýšila. Spím lépe a probouzím se s větší energií.“

Alkohol ho dle vlastních slov stresoval. Po jeho konzumaci se potýkal s úzkostmi a metabolismus „haproval“.

Svůj příběh zveřejnil Tobias Van Schneider na svém osobním blogu. Pak se ale objevil na stránce Pocket, která sdílí články z nejrůznějších oblastí. Rychle se stal jedním z nejčtenějších a získal spoustu sdílení.

Zdroj: The Independent

Podobné články

Zavří­t reklamu