Nové čokolády prémiové řady Tesco Finest. Z šesti nových příchutí si vyberou všichni její milovníci

Nové čokolády prémiové řady Tesco Finest. Z šesti nových příchutí si vyberou všichni její milovníci
Zdroj: Pixabay.com

Jak si nejjednodušeji dopřát chvíli pohody a pozvednout svou náladu? Pro mnoho lidí na světě k tomu stačí pár gramů oblíbené čokolády. A zatím co dříve si ji lidé dopřávali zejména v podobě nápoje, v posledních desetiletích jsou nejvíce oblíbené tabulky a tyčinky.

Komerční sdělení
Komerční sdělení29. 03. 2021 17:18

Všichni jsou zvyklí na hořkou, mléčnou či bílou čokoládu, které nabízí téměř všichni výrobci. Přesto ale existuje spousta dalších příchutí, které se u jednotlivých výrobců liší. Osvědčenou klasikou je čokoláda s kousky lískových oříšků, ale také s příchutí různého ovoce, karamelu či jiných cukrovinek, jako jsou třeba gumídci. Pokud si však chcete v těchto časech pozvednout náladu něčím opravdu kvalitním a jedinečným, vyzkoušejte nové čokolády prémiové řady Tesco Finest. Z šesti nových příchutí si vyberou všichni milovníci čokolády i sladkého obecně. A dokonce i fanoušci slaných chutí nepřijdou zkrátka.

Tesco Finest Hořká čokoláda s pomerančovou příchutí a krájenými mandlemi vám díky jemně kyselým citrusovým tónům přinese i v těchto chladných dnech šťavnatou chuť léta. Vůně a chuť pomeranče si spolu s čokoládou skvěle rozumí a vyvolají ve vás hřejivý a pokojný pocit. Mandle se postarají o to správné křupnutí při každém kousnutí a zároveň vám do těla dopraví bohaté zásoby minerálů a zdraví prospěšných tuků.

Tesco

Pokud máte rádi čokoládu s ovocnou příchutí, pak vás kromě pomerančové čokolády určitě zaujme také Tesco Finest Hořká čokoláda s krájenými mandlemi a cukrovými kousky s borůvkovou příchutí. Cukrové kousky umocní sladkou chuť i přes hořkost čokolády. Borůvky čokoládě zároveň dodají jemně kyselou chuť lesního ovoce.

Tesco

Jestli však podle vašeho mínění do čokolády nepatří ovoce, vyzkoušejte Tesco Finest Mléčnou čokoládu s mandlovým nugátem se slaným karamelem. Propojení mandlového nugátu se slaným karamelem přináší jedinečný chuťový zážitek, který osloví zejména milovníky nezvyklých chutí. Skvěle se hodí také jako dárek, pokud chcete vybrat čokoládu, která zaujme a obdarovaný na ni hned nezapomene.

Tesco

Jistě jste si již v obchodech všimli čokolády s příchutí mořské soli. Ani tato příchuť mezi novinkami od Tesco nemohla chybět. A ač se při představě této příchuti někomu může křivit úsměv, pravdou je, že si získala své skalní fanoušky. Tesco Finest Hořká čokoláda s jedlou mořskou solí vám přinese jedinečný zážitek, který rozechvěje všechny chuťové pohárky ve vašich ústech.

Tesco

O poznání tradičnější je příchuť Tesco Finest mléčné čokolády s nasekanými pistáciemi. Stejně jako u jiných oříšků v čokoládě, i v tomto případě si kromě sladké chuti čokolády dopřejete také zdravotní přínosy oříšků.

Tesco

V případě pistácií zejména zdravé trávení a kvalitní porci bílkovin. A pokud nejsou pistácie zrovna vašimi favority, můžete vyzkoušet Tesco Finest hořkou čokoládu s rozinkami, lískovými ořechy a mandlemi. Díky dvojité dávce oříšků je tato čokoláda ještě křupavější, ale díky rozinkám také plná šťavnaté chuti.

Tesco

Veškeré tyto čokolády nesou na svém obalu označení Rainforest Alliance. U produktů s tímto označením žáby si můžete být jistí, že kupujete produkt, který si zakládá na férovém a pozitivním přístupu nejen k přírodě, ale také k lidem, kteří se na produkci podílí. Produkty s touto certifikací byly vyrobeny metodami, které podporují sociální, ekonomické a environmentální pilíře udržitelnosti. Rainforest Alliance proto zaručuje, že si kupujete produkty, které přispívají k lepší budoucnosti nejen farmářů, ale také přírody.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články