Módní policie z premiéry Perinbaby: Darija Pavlovičová odhalila tetování v peří, Andrea Verešová v róbě stylu Kate Middleton

Móda z premiéry Perinbaby 2: Darija Pavlovičová se zahalila do peří, Andrea Verešová v šatech stylu Kate Middleton
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress
Darija Pavlovičová vynesla působivé černé šaty od Nosme.cz. Darija Pavlovičová rovněž předvedla minimalistické tetování na levém ramenu.Modelka Andrea Verešová vynesla okouzlující černou róbu s výraznými rukávy.Andrea Verešová zazářila také v kolekci masivní sady šperků.+ 13 fotek+ 14 fotek

Dlouho očekávaná premiéra filmu Juraje Jakubiska (†84), Perinbaba a dva světy, se stala přehlídkou elegantních černých rób. Působivé černé šaty oblékla například modelka Andrea Verešová (43), v opeřeném černém modelu pózovala také hvězda StarDance Darija Pavlovičová (22), a do černé barvy se zahalila i vdova po slavném režisérovi, Deana Jakubisková (65).  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 07. 12. 2023 08:38

Perinbaba a dva světy, film zesnulého režiséra Juraje Jakubiska, přilákal do kin velké množství známých osobností. Chybět nesměla dabérka Valérie Zawadská (65), režisér Zdeněk Troška (70) nebo hudební skladatel Ondřej Soukup (72), který do kina vyvedl děti, které má se zpěvačkou Lucií Šoralovou (46), Rebeku a Ondřeje, přičemž Rebeka je máminou dokonalou kopií.

Darija Pavlovičová v černém peří

Hvězda StarDance, herečka Darija Pavlovičová (22) předvedla na premiéře Perinbaby působivý černý model od Nosme.cz. Černé šaty měly dlouhou vlečku a v oblasti dekoltu byly zdobené pštrosím peřím. Darija v nich předvedla dokonale štíhlou postavu a také jemné bílé paže, přičemž světu ukázala také minimalistické černé tetování, drobnou hvězdičku na levém rameni. Své přírodně kudrnaté vlasy nechala Darija rošťácky rozpuštěné a líčení zachovala velmi jemné, jak jsme u ní zvyklí.

Tajemná Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová (43) se netají tím, že Jakubiskova Perinbaba je pro ni vrcholem letošní sezony. Proto také modelka – a příležitostná herečka – pojala premiéru velmi okázale. Zvolila elegantní černou róbu s nápadnými dlouhými rukávy, černé kožené psaníčko a masivní kolekci stříbrných šperků Tiffany. O vlasy a make-up se modelce postarala talentovaná artistka Yana Bilanych. Vlasy nechala Verešová rozpuštěné, přičemž přední prameny romanticky zvlnila.

Dlouhé rukávy její róby připomínaly model, který nedávno vynesla Kate Middleton (41). A nebylo to poprvé, Kate si dlouhé prostřižené rukávy oblíbila, jak vidíte níže v na snímku. 

Deana Jakubisková v černém sametu

Vdova po legendárním režisérovi Juraji Jakubiskovi, slovenská filmová producentka Deana Jakubisková (65) oblékla na slavnostní pražskou premiéru Perinbaby dlouhé černé sametové šaty, průhledné v oblasti klíčních kostí. Dekolt Deana ozdobila jemným dvouřadým stříbrným náhrdelníkem a vlasy nechala zvlnit do objemného účesu. Do kina ji doprovodil syn Juraje Jakubiska, Jorik (38), který jako by tátovi z oka vypadl.

Jak dnes vypadá syn Juraje Jakubiska a jak velkolepě pojaly premiéru české i slovenské celebrity, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články