Nejroztomilejší slavné děti z promenády: Festival si užívala nejen Bartoškova vnučka Andulka, ale i Valentýnka Dana Bárty

Nejroztomilejší slavné děti z promenády: Festival si užívala nejen vnučka Jiřího Bartošky Andulka, ale i Valentýnka Dana Bárty
Zdroj: Se souhlasem Mattoni Life Baru/Tomáš Martínek/Extra/Herminapress/koláž Lifee
Zpěvák Dan Bárta vyvezl na karlovarský festival roční dceru Valentýnku i manželku Alžbětu.Modelka Nikol Švantnerová s dcerou Miou.Nikol Švantnerová s dcerou Miou ochutnávaly karlovarské minerálky. Moderátor Filip Švarc vyrazil na karlovarskou promenádu s manželkou Michaelou a synem Alanem. + 26 fotek+ 27 fotek

Známé osobnosti ukazují Karlovy Vary svým potomkům a je evidentní, že nová generace vezme za pár let filmový festival útokem. Vnučka Jiřího Bartošky, Andulka (2,5), si okamžitě podmanila červený koberec, dcera modelky Nikol Švantnerové, Mia (1), zase ochutnávala karlovarskou minerálku. Dcera zpěváka Dana Bárty, Valentýna (1), tatínka doprovázela na zvukovou zkoušku před jeho koncertem a stihla si pod pódiem i zatancovat.  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 08. 07. 2024 13:35

Karlovarská promenáda mimo jiné zlákala také zpěvačku Moniku Bagárovou (30) s dcerou Ruminkou (4), která si na sluníčku nechala udělat hned několik společných fotek, a objevil se také režisér a herec Jiří Mádl (37) se svým synem Františkem (1,5), kterému Karlovy Vary ukazoval z bezpečí své náruče. Jak jim to slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Jiří Bartoška vyvedl vnučku na červený koberec

Herec Jiří Bartoška (77) letos ukázal červený koberec také své téměř tříleté vnučce Andulce. Ta se od prezidenta filmového festivalu nehnula na krok a neustále se jej držela za ruku. O doprovod se Andulce postaraly máma Kateřina (47) a také babička Andrea (71), která se s Andulkou sladila vzorem svých šatů.

Nikol Švantnerová ukázala blonďatou dceru Miu

Modelka Nikol Švantnerová (31) si letos užila festival v Karlových Varech po boku své roční holčičky, dcerky Mii. Ta je blonďatá a s maminkou se sladila růžovými šortkami a také výběrem drinku. Mia už od malička holduje karlovarské minerální vodě, takže je nasnadě, že maminku Nikol možná brzy zastoupí na módních přehlídkách.

Dan Bárta září štěstím s roční Valentýnkou

Zpěvák Dan Bárta (54) je trojnásobným otcem a letos vyvezl na svůj karlovarský koncert také roční dcerku Valentýnku. Manželka Alžběta hlídala Valentýnku během zvukové zkoušky a holčička začala spontánně tancovat, jakmile svého tatínka zaregistrovala na jevišti. Dan Bárta vypadá spokojeně a s dcerkou v kočárku dokonce s širokým úsměvem zapózoval fotografům.

Na fotografie všech známých osobností, které v Karlových Varech vyvedly své potomky do centra dění se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články