Největší tajnůstkáři v Hollywoodu: Bullock ututlala adopci i vážnou nemoc, Adele vdavky a Culkin dva syny

Největší tajnůstkáři v Hollywoodu: Sandra Bullock ututlala adopci i vážnou nemoc, Adele svatbu
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Herečce Sandře Bullock se v době její největší slávy povedlo utajit adopci syna Louise. O několik let později pak i osvojení dalšího dítěte, dcery Laily, a v neposlední řadě vážné zdravotní potíže, které vedli k loňskému nečekanému skonu jejího dlouholetého přítele Bryana Randalla.Zpěvačka Janet Jackson v touze po normálním životě utajila veselku se spolupracovníkem Reném Elizondem. Svoji byli "na tajňáka" devět let, pak se rozvedli.Herec Macaulay Culkin se také nerad dělí o své soukromí. Proto nikomu neřekl ani to, že si s přítelkyní Brendou Song pořídil dvě děti. Respektive to vždy oznámil až po jejich narození.S Brendou vychovává spokojený Culkin syny Dakotu (na snímku) a Carsona.+ 5 fotek+ 6 fotek

Když jste denně pod drobnohledem médií, je potíž jít nepozorován byť jen s odpadkovým košem. A co teprve utajit tak významné události, jako je svatba nebo narození potomka. Přesto existují celebrity, které to dokázaly. Herečka Sandra Bullock (59) tajně adoptovala syna, její kolega Johnny Galecki (49) se v tichosti oženil a stal otcem a manželství zpěvačky Janet Jackson (58) s Reném Elizondem (61) prasklo až ve chvíli, kdy se rozváděli.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 18. 05. 2024 06:00

Všechno jde, když se chce. Tak zní heslo celebrit, kterým se vzdor pozornosti médií podařilo utajit významné životní milníky. A není jich zrovna málo. Za všechny uveďme notorického tajnůstkáře Macaulaye Culkina (43), známého ze série komedií Sám doma, nebo velmi opatrnou brunetku Sandru Bullock. Právě jí se povedly hned dva husarské kousky. Utajit adopci dvou dětí a přítelovu vážnou nemoc, která zbrzdila její kariéru.

Sandra Bullock utajila hned tři životní milníky

Sandra Bullock si zkrátka střeží soukromí. Ač byla roku 2010 zrovna na vrcholu kariéry a přebírala Oscara za film Zrození šampiona, povedlo se jí hezky potichoučku dotáhnout do konce adopci syna Louise (14). Veřejnost se vše dozvěděla až o tři měsíce později, přičemž celý proces sympatická brunetka zahájila o čtyři roky dříve ještě s tehdejším manželem, podnikatelem Jessem Jamesem (55), s nímž se mezitím rozvedla.

V roce 2015 si pak Sandra kousek zopakovala, když si vzala do pěstounské péče dceru Lailu (12), kterou později adoptovala. Příchod obou dětí do rodiny se snažila utajit z jednoduchého důvodu. "Většina dětí, které skončily v pěstounské péči, byla odebrána biologickým rodičům za hodně dramatických okolností. Takže poslední věc, které bych takové dítě chtěla vystavovat, je pozornost médií," citoval Sandru web Buzzfeed.

V srpnu loňského roku pak herečka pustila do světa další překvapivou, a tentokrát velmi smutnou zprávu. Její životní partner, fotograf Bryan Randall, zemřel na neléčitelnou nemoc ALS, která postihuje nervovou soustavu. Bylo mu 57 let. O jeho tříletém boji se zákeřnou chorobou přitom věděli jen jeho nejbližší. "Bryan si přál, aby se o jeho nemoci nemluvilo. A my, co se o něj starali, se jeho přání rozhodli respektovat," stálo v prohlášení rodiny. Jediným vodítkem, že se něco u Bullock děje, byla hereččina zdrženlivost stran přijímání nových rolí. Zkrátka měla jiné starosti...

Janet Jackson a její skryté devítileté manželství

O zpěvačce Janet Jackson věděli všichni všechno už od útlého dětství. Aby také ne, když byla součástí věhlasného klanu Jacksonových, a navíc sestrou popového krále Michaela. Když si proto brala režiséra a kamaráda Reného Elizonda, rozhodla se věci utajit, aby alespoň jednou v životě zjistila, jaké je to být běžnou ženou a manželkou. Že jsou od roku 1991 manželé, tak veřejnost zjistila až o devět let později, kdy se Janet a René za dost dramatických okolností rozváděli.

Macaulay Culkin si nenápadně pořídil dvě děti

Své si v dětství užil také představitel Kevina z komedií Sám doma Macaulay Culkin. Proto se ve zralém věku rozhodl držet svůj soukromý život pěkně pod pokličkou. A daří se mu to na výbornou. S partnerkou, herečkou Brendou Song (36), se jim podařilo ututlat narození hned dvou dětí. K synu Dakotovi (3), kterého Mac pojmenoval po zesnulé sestře, přibyl v prosinci 2022 druhý chlapeček Carson.

"Jsi nejen nejlepší žena, jakou jsem kdy potkal, jsi i ta nejlepší osoba. Dala jsi mi rodinu," uvedl na adresu Brendy herec u příležitosti odhalení své hvězdy na hollywoodském Chodníku slávy.

Johnny Galecki utajil svatbu i těhotenství novomanželky

Když v roce 2019 přestal natáčet seriál Teorie velkého třesku, stáhnul se Johnny Galecki ze světel ramp a učinil dva velké (a pečlivě utajené) kroky ve svém životě - oženil se s přítelkyní Morgan a podruhé se stal otcem. Novomanželům se tak letos nikým nepozorována narodila dcerka Oona Evelena. Kromě ní má herec ještě syna Averyho (4) s expřítelkyní Alainou Meyer (27), s níž se rozešel nejspíše v listopadu 2020.

Zdroje informací:
Buzzfeed.com
Elle.com
Hollywoodlife.com
Lifeandstylemag.com

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články