Patricie Pagáčová se objeví v Ulici: Jako bych se vrátila domů, říká představitelka Terezy Kučerové

Patricie Pagáčová se po letech objeví v Ulici.
Zdroj: Se souhlasem TV NOVA
Patricie Pagáčová se po letech objeví v Ulici.Tereza patří k ikonickým postavám Ulice.Patricie Pagáčová hrála v Ulici 14 let.Diváci prožili s Terezou období jeho dospívání.+ 1 fotka+ 2 fotky

V seriálu Ulice není o překvapení nouze, ale návrat Patricie Pagáčové bude zcela jistě patřit k těm největším. Představitelka Terezy Jordánové (provdané Kučerové) je zpět na place a točí jeden z nejzásadnějších dílů této sezony oblíbeného seriálu TV Nova.

Jana Jánská
Jana Jánská 11. 06. 2024 14:30

Přestože se herečka Patricie Pagáčová v seriálu už více než pět let neukázala, všichni ji do něj automaticky stále počítají a spekulují, jestli se v něm ještě někdy objeví. Terezka jim prostě chybí. Teď je všem dohadům konec.

Oblíbená postava se vrací

Tereza Jordánová, nyní již Kučerová, patří mezi ikonické postavy, která fanouškům přirostla k srdci. Prožili toho s ní hodně. V seriálu Ulice ji viděli dospívat, fandili jejím prvním láskám, drželi jí palce, když byla v umělém spánku po vážné autonehodě.

Dále s ní prožívali všechny její vztahy a hledání toho pravého i vstup do dospělosti, studia na vysoké škole nebo první zdary i nezdary v zaměstnání, když coby učitelka češtiny nastoupila na své gymnázium. Diváci samozřejmě nemohli chybět ani na její svatbě s Davidem (Matouš Ruml) nebo o pár měsíců později při jejím loučení s Ulici, když za manželem odjížděla do Rakouska. Teď se konečně dozvíme, co je u ní a Davida nového.

Finále Ulice s Terezou Jordánovou

A při jaké příležitosti se Terezka vrátí? Bude to kvůli svatbě. Gábina, kterou hraje herečka Aneta Krejčíková, je s Terezou stále v kontaktu, byť ne tak častém, jak by si sama přála. Jedno je ale jisté. Její svatba se prostě bez Terezy neobejde.

Gábina šla Tereze před šesti lety za svědka, když si brala Davida, nyní počítá s tím, že se role obrátí a Tereza ji odsvědčí její vstup do manželství s Jirkou Hermanem (Jan Holík).

Velká nostalgie

A co o návratu do Ulice říká představitelka Terezy Patricie Pagáčová? "Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přeci jen jsem v Ulici strávila 14 let... Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to jako bych se vrátila domů."

Diváci se na ni mohou těšit v posledním díle sezony před pravidelnou prázdninovou pauzou, v pátek 21. 6. 2024. A nepůjde jen o to, že se v seriálu ukáže, ale leccos na sebe podle informací TV Nova také prozradí.

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články