Jak šel čas s Patricií Pagáčovou v Ulici: Tereza sbalila staršího ženáče, po autonehodě bojovala o život

Patricie Pagáčová, Solaříková
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž Lifee
Když seriál Ulice v roce 2005 začínal, sledovali jsme také osudy rodiny Jordánových. Na fotografii je maminka Bára (Tereza Brodská), její syn Matěj (Jakub Štáfek) a dcera Tereza (Patricie Pagáčová).A tady jsou Tereza a Matěj po letech...Sympatická Tereza vydržela v seriálu Ulice dlouhých 14 let.Tereza patřila k nejpopulárnějším mládežníkům v seriálu Ulice.+ 25 fotek+ 26 fotek

Patricie Pagáčová, kterou si diváci seriálu Ulice pamatují jako Terezu, se vrací po dlouhých pěti letech. Nemohla si nechat ujít svatbu své nejlepší kamarádky Gábiny. Pojďme se ale podívat do minulosti a zavzpomínat na zásadní okamžiky z Terezina života.

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 19. 06. 2024 15:30

Tereza (Patricia Pagáčová) je dcerou Báry (Tereza Brodská) a Tomáše (Petr Vacek) Jordánových. V seriálu Ulice jsme se s ní mohli setkávat už od prvních epizod v roce 2005. Divákům dospívala přímo před očima i s bratrem Matějem (Jakub Štáfek). Čím vším si prošla, než se v roce 2019 ze seriálu vytratila?

Lásky Terezy ze seriálu Ulice

Tereza potkala v seriálu hned několik lásek, mezi nejvýraznější patřili Štěpán Stránský (Štěpán Benoni), Vojta Kalich (Petr Buchta) nebo ženatý Roman Šámal (Lukáš Jůza). Nebylo to vždy jen slunce zalité. Roman byl starší a Tereza učila jeho dceru ve škole.

Když kvůli Tereze opustil svou rodinu a požádal ji o ruku, chvíli to vypadalo nadějně. Jenže Tereza měla pocit, že Romanova manželka jim až příliš zasahuje do vztahu a neustále se kvůli tomu hádali. Měla pravdu, zhrzená manželka se totiž Romana nechtěla jen tak vzdát...

Terezino srdce si nakonec získal dlouholetý kamarád a kolega z práce David Kučera (Matouš Ruml). Nějakou dobu jim sice trvalo, než zjistili, že k sobě patří, ale nakonec to dobře dopadlo. David požádal Terezu o ruku skrz školní rozhlas a pak stanuli před oltářem. Šlo o jednu z nejpamátnějších svateb v Ulici a Tereze tehdy šla za svědka Gábina (Aneta Krejčíková).

Svatba proběhla v roce 2018 a na začátku roku 2019 se Tereza odstěhovala do Rakouska, kde David získal práci asistenta na univerzitě v Linci. Od té doby jsme ji v Ulici už neviděli. Vrátila se až teď, když se pro změnu vdala Gábina a Tereza jí jde za svědka...

Těžké chvilky Terezy ze seriálu Ulice

Tereziny milostné peripetie jsme už probrali, pojďme se podívat na další věci, kterými si musela projít. Hodně ji potrápil rozpad manželství rodičů. Byla docela divoká puberťačka a když zjistila, že táta má milenku, snažila se jí pořádně znepříjemnit život.

V květnu 2008 Tereza málem zemřela. Opilý Mára, který byl tehdy její partner, ztropil v autě povyk a vybourali se. Tereza skončila v nemocnici kvůli vážnému zranění hlavy – krevnímu výronu na mozku.

Poté se uklidnila a stala se z ní příjemná a milá mladá žena. Vystudovala pedagogickou fakultu a začala učit na škole. Neměla to jednoduché. Třeba hned v první den prošla chodbou se zdviženou sukní a všechny tím pobavila...

Návrat Patricie Pagáčové do Ulice

Terezu jsme v seriálu Ulice neviděli dlouhých pět let. Co má nového? Jak pokračuje její manželství s Davidem? Odpovědi na tyto a snad i další otázky nám dá nejen finále 19. sezony Ulice. Tereza se totiž vrací, aby byla svědkyní na svatbě své nejlepší kamarádky Gábiny.

A není to konec. S Terezou můžeme počítat i na podzim, protože její návrat do seriálu Ulice se netýká jenom svatby...

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články