Fit a krásnáTestovánísoutěže

Děti Ulice: Která novorozeňata z oblíbeného seriálu už chodí do školy?

Děti Ulice: Která novorozeňata z oblíbeného seriálu už chodí do školy?
Zdroj: TV Nova
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Seriál Ulice „jede” už šestnáctou sezónu a o příznivce rozhodně nemá nouzi. Jsou dokonce i takoví, kteří mají zmapovanou celou její historii. S novým rokem přichází nová očekávání, a to i taková, jaká mají rodiny, do kterých se narodí dítě. Které seriálové rodiny se v průběhu oněch let radovaly z přírůstku?

Zdeňka Nezbedová 1. ledna 2021

Poctiví diváci, kteří nevynechali Ulici ani před Vánoci mají jistě v živé paměti narození malého Káji, potomka Karly a Kryštofa (Máry) Marečkových. Ti si už po dlouhé době snahy o vlastní dítě adoptovali prvňáka Vojtu a brzy nato Karla zjistila, že je těhotná, a tak se rodina během jednoho roku rozrostla dokonce o dvě děti.

Nezletilí rodiče Franta a Skyler

Jednoduchá nebyla ani situace, kterou si v létě 2016 prožili mladí milenci Franta a Skyler. I z jejich vztahu se narodilo miminko – malý Christianek. Frantovi nebylo ještě osmnáct a on i Skyler studovali. Frantova vyvolená je navíc Holanďanka a k tomu umělecký typ, pro kterou klidná rodina rozhodně nebyla tím pravým. Vztah se nakonec rozpadl a dnes vídá mladý tatínek syna jen výjimečně, když se za ním vypraví do Holandska.

Malý Lexík prožívá smutné období

Pamatujete na turbulentní vztahy Lumíra a Světlany? Ti, kdo seriál sledují delší dobu, asi nezapomenou, jak se Lumír ke své ukrajinské manželce nejdřív choval – a rozhodně to nebyl vztah, jaký by si nešťastná Světlana přála. Rozchody a smiřování nakonec ustaly a z jejich nového vztahu se narodil malý Lexík, který teď ale prožívá spolu s Lumírem velmi nešťastné období. Světlana – Lexíkova maminka a Lumírova manželka – znenadání zemřela a ti dva zůstali sami.

Legendární pohádka Mrazík: V době natáčení bylo Nastěnce 14 let, první polibek dostala právě od Ivánka
Mohlo by Vás zajímat:

Legendární pohádka Mrazík: V době natáčení bylo Nastěnce 14 let, první polibek dostala právě od Ivánka

Bude malý Milošek po tatínkovi?

Kdo by si nevzpomněl na bodrého a tak trochu neodbytného Miloše Knoblocha a jeho ženu Evu, která nejde pro další a další „výchovné metody” na svého muže daleko? A právě těmhle dvěma se v roce 2014 narodil malý Milošek, jenž vyplnil velké Milošovo přání – počít pokračovatele rodu.

Mirinka a Jonášek Hejlovi

Hlouběji v seriálové historii narazíme také na dva sourozence, Mirinku a Jonáška Hejlovi. I když se v seriálu Jarda Hejl, spolumajitel truhlářské dílny, kterou vede spolu s Bedřichem Liškou, neobjevuje tak často a maminka dětí Lenka je jen zmiňována, starší Mirinka a mladší Jonášek jistě rostou jako z vody. Vždyť Mirince už bude deset let a Jonášek v roce 2020 oslavil páté narozeniny.

Mrazík i Princ a Večernice: Velký přehled nejlepších pohádek do konce roku 2020
Mohlo by Vás zajímat:

Mrazík i Princ a Večernice: Velký přehled nejlepších pohádek do konce roku 2020

Jeníček, Klárka, Lada a další

Miminek se v Ulici narodilo víc, ale některé děti prakticky neprošly dějem, protože se jejich maminky v těhotenství buď odstěhovaly, nebo se v dalších příbězích zkrátka přestaly objevovat. Za zmínku ale určitě stojí nešťastný Jeníček Farský, syn Jitky a Oldy. Malý Jeníček měl velký zdravotní problém a zemřel jen několik dní po narození, což byla pro Jitku velká rána, z níž se dlouho a bolestně vzpamatovávala. Bedřich Liška má také nemanželskou dceru Ladu, v Austrálii se Adrianě narodila Klárka, s novorozenou dcerou odjel do zahraničí také Matěj Jordán…

Začátek roku přináší i nové naděje. Můžeme se těšit, že se i v Ulici potkáme letos s nějakým novým přírůstkem – otcem se má stát Mário, kterého si pro svůj plán vyhlédla Ája. 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články