Z Ulice odchází Vilma Nyklová: Kvůli lásce se po 19 letech posouvá dál od hlavního dění

V Ulici končí Vilma Nyklová: Vrátí se Jaroslava Obermaierová ještě někdy?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Vilma Nyklová patří mezi nejvýraznější postavy seriálu Ulice.Někdy byla zdrojem komických situací...Jindy emotivních scén. Byla hodně svérázná a třeba s Lumírovou partnerkou Kateřinou válčila dlouho...Diváci seriálu Ulice si mohli být jisti, že s Vilmou nikdy nebude nuda.+ 6 fotek+ 7 fotek

V seriálu Ulice se tu a tam objeví nějaké překvapení, ale konec Vilmy Nyklové patří mezi ty největší. Proč vlastně odchází postava, která byla s Ulicí spjata už od roku 2005?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 15. 05. 2024 11:25

Vilma Nyklová v podání Jaroslavy Obermaierové se v seriálu Ulice objevovala dlouhých 19 let. Za tu dobu dvakrát ovdověla, ale stala se také babičkou a prababičkou. V posledních týdnech se na ni usmálo štěstí v podobě Vildy Burdy (Arnošt Goldflam), který jí ukázal, že láska může kvést v každém věku... A jak to s ní bude dál? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Vilma Nyklová byla v seriálu Ulice od roku 2005

Tvůrci seriálu Ulice přichystali divákům obrovské překvapení. Rozhodli se, že Vilma Nyklová odejde za hlasem svého srdce a odstěhuje se do Čerčan ke svému novému partnerovi Vilému Burdovi. Pro všechny to je pořádný šok, protože se evidentně nejedná o pouhý Vilmin truc. Lumírova matka si chce prostě ještě užít hezkých chvilek života, dokud to jde, dokud jí i Vildovi slouží zdraví.

Pravda je, že Lumír (Václav Svoboda) její odstěhování urychlil svou averzí vůči Vildovi, za níž se ale skrývá jen strach o matku, aby nenaletěla a aby jí na stará kolena nezlomil srdce další muž. Přeci jen si toho v minulosti už zažila až až, takže si Lumír přál, aby byla hlavně šťastná a spokojená v kruhu rodiny. Jenže Vilma Nyklová má jiné plány. Chce být s tím, do koho se zamilovala, díky komu se cítí zase jako za mlada...

Vilma Nyklová opustila Ulici kvůli lásce

Každé stěhování mimo Ulici obvykle znamená, že se diváci musí s danou postavou rozloučit. Proto se nabízí otázka, zda přijdou i o Vilmu Nyklovou. „Postava Vilmy Nyklové je v Ulici od začátku a neodmyslitelně k ní patří. Je proto jasné, že Vilmino přesídlení do Čerčan, k její lásce Vildovi, neznamená, že by se z Ulice vytratila. Má tu pevné vazby se svými vnoučaty i s Lumírem a jeho partnerkou Kateřinou. Cestu si našla také k Martině, Kateřinině dceři. A Mária, který pracuje v bistru, již bere jako svého. To je hned několik důvodů, aby se do Ulice často vracela,“ naznačuje kreativní producenta seriálu Silvia Klasová a dodává: „Slibuji, že si diváci s Vilmou ještě užijí.

Láska Vilmy a Vildy prostě jen pokvete a ještě dojde i na krásnou romantiku, o kterou diváci seriálu rozhodně nepřijdou. A co říká k velkému zvratu v Ulici představitelka Vilmy Nyklové, herečka Jaroslava Obermaierová? „I přesto, že se v ději moje postava z Ulice stěhuje, Vilma se bude dál za svou seriálovou rodinou vracet, jezdit za nimi na návštěvy, vídat se s nimi,“ dodává s úsměvem.

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články