Pro sportovce, výletníky i fanoušky velkoměst: Tři tipy na výlet s jedním kočárkem

Pro sportovce, výletníky i fanoušky velkoměst: Tři tipy na výlet s jedním kočárkem
Zdroj: Cybex

Rodinných chvilek strávených s dětmi bychom si měli užívat, co to jde. Pokud se také snažíte skloubit práci s co nejpestřejším rodinným životem, určitě hledáte způsoby jak využít společný čas aktivně a smysluplně. Mrkněte na naše tipy a vyrazte za kulturou, do přírody či za sportem. To vše je nyní pro celou rodinu ještě jednodušší díky kočárku, který hravě zvládne jakoukoliv aktivitu. 

Komerční sdělení
Komerční sdělení 25. 06. 2024 08:42

Stylově do víru velkoměsta

Ačkoliv se městská džungle může zdát některým příliš hektická, spoustě lidí naopak tento shon vyhovuje. S příchodem dětí však mnozí rodiče najednou tápou, kam s rodinou vyrazit. Naštěstí jsou i rušná centra prošpikovaná městskými parky, klidnými vnitrobloky a prostory vytvořenými speciálně pro malé děti. Stačí jen zapátrat a člověk žasne nad paletou možností.

Vydejte se na procházku třeba po pražské Smíchovské náplavce, kde se pravidelně pořádají akce pro děti a v jejím jižním cípu je krásné hřiště. Vyrazte si do Riegrových sadů, do Grébovky nebo na Letnou, kde si můžete užít fantastické výhledy na Prahu, ale i příjemné podniky s venkovními zahrádkami. Víkendové trhy, festivaly i akce jako Zažít město jinak nabízí rodičům skvělé možnosti k setkávání s přáteli a dětem celou řadu nových podnětů. K manévrování úzkými dlážděnými uličkami a mezi davy lidí je ideální agilní kočárek, kterému nechybí metropolitní šmrnc.

Pro sportovce, výletníky i fanoušky velkoměst: Tři tipy na výlet s jedním kočárkem

AVI SPIN – Seashell Beige


Svižně po hřebenech Jizerek

Čerstvý vzduch, voňavé lesy a když máte štěstí, tak i málo lidí. Jizerské hory jsou oblíbeným cílem výletníků všeho druhu, od extrémních sportovců až po rodiny s dětmi. Že nevíte, kam se vydat? Vyrazte například po středně náročné stezce z Nové Louky do Bedřichova, která vás na 11 kilometrech zavede okolo jezer a potoků až k vodní nádrži Josefův důl, největší přehradě Jizerek. Projděte se po hrázi nebo si udělejte piknik u vody a pak pokračujte k rozhledně Královka. Když bude přát počasí, dohlédnete až na Český ráj s ikonickou zříceninou Trosky. A pak jen z kopce dolů do Bedřichova, odkud už voní špekové knedlíky z hospůdky Dolina.

Na podobné výlety přijde vhod kočárek s dobrým odpružením a velkými koly, jimž nehrozí propíchnutí. Ve složitém terénu je ohromně praktický zejména tříkolový kočárek, který má díky své konstrukci větší stabilitu.

Za sportem s celou rodinou

Aktivně sportovat můžete i s novým přírůstkem do rodiny a prosluněné léto k tomu doslova vybízí. Nemusíte hned zdolávat alpské vrcholy, bohatě stačí svižná chůze nebo lehký běh.

Jen kousek za českými hranicemi vyrůstá v posledních letech největší umělá vodní krajina v Evropě a zejména pro rodiny s dětmi nabízí obrovskou škálu prázdninových zážitků. Lužická jezerní oblast je proslulá dokonale hladkými cyklostezkami, nádhernými hřišti a celou řadou ubytovacích možností – od dobrodružných bungalovů ve stromech, přes klasický camping a hotelové apartmány, až po luxusní plovoucí domečky. Vyběhněte si po jezerním břehu k rozhledně u Senftenberger See nebo k vyhlídce známé jako „Rezavý hřebík“, dejte si oběd v majáku a užijte si koupání v krásně čisté vodě. Sportovní kočárek Avi Spin hravě složíte do kufru a můžete s ním vyrazit i za tímto dokonale aktivním dobrodružstvím.

Pro sportovce, výletníky i fanoušky velkoměst: Tři tipy na výlet s jedním kočárkem

AVI SPIN – Stormy Blue

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články