Chcete mít plnohodnotný a harmonický vztah? Těchto chyb se vyvarujte

Na vztahu je dobré pracovat
Zdroj: zdroj: pixabay
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

O vztah je dobré pečovat, jinak se rozpadne. Dobrý vztah dvou lidí je o kompromisech a o porozumění. Když to začne skřípat, je dobré vždy nejprve hledat chybu u sebe a až potom se zaměřit na svou drahou polovičku. Jestliže se dopouštíte jedné z těchto jmenovaných aktivit, chyba bude pravděpodobněji ve vás.

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 27. dubna 2018

Nevěra

Nevěra znamená obrovské zklamaní důvěry a zradu. Neuvěřitelně bolí a bývá hlavní příčinou rozpadu vztahu. Být nevěrná regulérně znamená vykopat si vlastní hrob.

Ponižování před ostatními

Házet před kamarády na svůj protějšek špínu a neustále mu něco vyčítat je velice špatně. Takto to prostě a jednoduše nefunguje. Komu osobně by se to líbilo?

Jak potrestat nevěrníka? Podívejte se, jak některé státy trestají nevěru svých občanů
Mohlo by Vás zajímat:

Jak potrestat nevěrníka? Podívejte se, jak některé státy trestají nevěru svých občanů

Nedostatek sexu

Sex je ve vztahu velice důležitý. Někteří psychologové říkají, že sex je až 80 % vztahu. Odepíráním sexu svému příteli či manželovi riskujete, že si najde milenku, nebo že od vás jednoduše uteče. 

Chytračení

Mít poslední slovo a o všem rozhodovat, protože to prostě víte líp než váš chlap, je cesta do pekel. Je jedno, kolik máte titulů před a za jménem. Důležité je, aby si vedle vás váš muž nepřipadal jako malé dítě a úplný hlupák.

Stíhání

Muži potřebují volnost. Když si s kamarády zajde na pivo, neuhánějte ho co půlhodinu s tím, kde se sakra seknul a jak je možné, že ještě není doma. Takovouhle fúrii chce doma mít málokterý chlap.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články