Fit a krásnáTestováníSoutěže

Jak potrestat nevěrníka? Podívejte se, jak některé státy trestají nevěru svých občanů

Jak potrestat nevěrníka? Podívejte se, jak některé státy trestají nevěru svých občanů
Zdroj: Pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Nevěra je zakazována už tisíce let a neexistuje náboženství a kultura, která by ji tolerovala. Přes to všechno je nevěrníků a nevěrnic na světě až až. Pojďte se podívat, v jakých zemích ,,ulítnout“ opravdu nechcete.

Redaktor 27. dubna 2018

Ukamenování – je to jedna z nejznámějších metod trestu za nevěru. Tento trest je legální ve státech jako je Saúdská Arábie, Nigérie, Súdán a Írán. V těchto státech jsou ženy prakticky bez práv a jsou majetkem svých mužů. Nejhorší na tom je, že žena ani nemusí být z nevěry usvědčena. Stačí pouhé podezření.

Opravdu děsivý trest za nevěru jste mohli dostat v Osmanské říši. Nevěrníka – či nevěrnici – zavázali spolu s kočkou do pytle, do kterého se začalo kopat. Do pytle se kopalo tak dlouho, dokud kočka ženu doslova neuškrábala k smrti.

V Thajsku byla žena přivázána ke kůlu a rozdupána slony.

V Koreji do ženy nalili ocet, po kterém se nafoukla. Hned potom ji zlynčovali holemi.

V Barmě zase dostávají dívky v dětství na krk obruč, která jim tvaruje krk, takže vypadají jako žirafy. V případě, že se žena dopustí nevěry, obruč jí sundají, načež žena zemře, protože takto natažený krk není schopen unést váhu hlavy.

Papuánci v Nové Guinei řežou nevěrným ženám prsty, které pak jejich milence nutí sníst. Když milenec prsty opravdu sní, popraví ho.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články