Fit a krásnátestovánísoutěže

Chcete být věrná svému partnerovi? Tak si nevybírejte těchto 5 profesí

Zdroj:zdroj: pixabay

+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Co je v domě, není pro mě. Tak tímto heslem se řídí jen málokterá žena. V práci totiž trávíme většinu času, a tak se není čemu divit, že čas od času přeskočí jiskra s některým kolegou. Existují ale profese, kde se nevěra přímo nabízí. Jaké to jsou?

Veronika Hándlová 28. března 2018

Lékařka

Známe to ze například ze seriálu Chirurgové, kde všichni lékaři navazují vztahy na pracovišti a dlouhé noční si zpříjemňují jak jinak než sexem. Ano, je to tak. Když jste lékařka, máte miliony příležitostí, jak být nevěrná. Ať už jde o případného pacienta, nebo vašeho pohledného kolegu. Stres, únava a může být ruka v rukávu. 

Vojačka, Policistka

Pokud jste se jako žena rozhodla, že budete pomáhat a chránit, budete kolem sebe mít spousty lákadel. Do armády či k policii se hlásí především urostlí muži. A vy se tak někdy nemusíte udržet i přes to, že máte doma celkem sympaťáka.

Thumbnail # Když si rodiče plní sny skrz své děti aneb jak Macaulay Culkin k chudobě přišel
Mohlo by Vás zajímat:

Když si rodiče plní sny skrz své děti aneb jak Macaulay Culkin k chudobě přišel

Umělec

Vydala jste se na dráhu showbyznysu? Jste herečka, tanečnice, nebo třeba malířka? Určitě pořád chodíte na různé akce do společnosti a poznáváte nové lidí. U natáčení se kolikrát musíte se svým kolegou i líbat nebo zažíváte postelové scény. A může se tak stát, že jiskra přeskočí i na place.

Letuška

Letušky létají po celém světě a většinou jsou single, protože nemají čas si budovat vztah. A tak mají spousty příležitostí, jak se pobavit. Ať už jde o jejich kolegy stevardy, piloty, nebo cestující. Mužů jsou kolem nich tisíce.

Barmanka

Kde jinde se seznámit, než v klubu. Když se jde člověk bavit s přáteli a má popito, padají z něj veškeré zábrany. A pokud obsluhujete takového lehce podnapilého sympaťáka, je možné, že skončíte u něj doma. A to i přes to, že máte léta přítele. Takových chlapů, kteří vás svádí a lákají do postele vám projde pod rukama tisícovka.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu