Fit a krásnáTestováníSoutěže

První narozeniny bez Karla: Ivana Gottová slaví čtyřiačtyřicetiny. Jakou budoucnost jí předpověděla vědma?

První narozeniny bez Karla: Ivana Gottová slaví čtyřiačtyřicetiny. Jakou budoucnost jí předpověděla vědma?
Zdroj: Profimedia
+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Manželka velikána, který nás opustil před několika měsíci, slaví narozeniny. Od Gottova pohřbu nebylo až na pár návštěv zpěvákova hrobu o Ivaně ani vidu, ani slechu, proto se lidé začali ptát. Najde si krásná žena v nejlepších letech nového partnera? Čeká na ni ještě láska? A my známe odpověď!

Petra Járková 20. ledna 2020

Ivana Gottová sice sama nenavštívila kartářku, ta ale odpovídala na dotazy čtenářů webu Extra.cz v pořadu Extra Host, který moderuje Eva Decastelo. Ta se jí samozřejmě také zeptala na osud nejsledovanější vdovy Česka.

Čtyři chlapi na obzoru

„Je vidět, že je ve stresu ze ztráty. A asi brzy půjde holka na dračku, jsou tu čtyři chlapi, budou se kolem ní točit. Možná jich je víc, ale v kartách mám jen čtyři krále. Nedivím se, je hezká. Ale bude s tím mít problémy. Vůbec nebude vědět, koho vybrat. Jeden ale zvítězí, je z cesty, nebo ho potká na cestě. Možná ho už někdy viděla,“ vyvěštila Ivaně Helen Silván. V kartách se symbol cesty opakoval. „Potká někoho na cestě a bude šťastná. Je tu Boží oko. Je na planetě štěstěny,“ dodala Helen, která kromě věštění z karet dělá i očistné rituály.

Šťastná rodina

Ivana byla za zpěváka Karla Gotta provdána dvanáct let a má s ním dvě dcery, žila s ním však přes dvacet let, proto pro ni byl Mistrův odchod neskutečně bolestivý. Je tedy s podivem, že by si ani ne rok po jeho smrti našla nového partnera. Silván má ale jasno.

Styl, vkus, reprezentace

Manželství s Karlem Gottem bylo pro Ivanu splněným snem. Za dobu, co se objevovala ve společnosti po Slavíkově boku, vzkvétala jako květina. Nejen z tváře se jí dala vyčíst spokojenost, ale především i z toho, jak se lepšil její vkus, styl a reprezentování takové ikony, jakou zpěvák bezesporu byl.

Osudové ženy Karla Gotta: Ivana pro něj byla životní láskou, přítelkyní i oporou
Mohlo by Vás zajímat:

Osudové ženy Karla Gotta: Ivana pro něj byla životní láskou, přítelkyní i oporou

Starost a péče

Starala se o něj v každé nemoci, stála u jeho lůžka, peskovala doktory a svou péčí zpěvákovi prodloužila život o mnoho let. Jak sám říkal, kdyby nebylo jí, už dávno by tu nebyl.

Jdi do toho!

Dnes krásná Ivana slaví 44. narozeniny a je ženou v nejlepších letech, nebylo by tedy dobré, aby zůstávala sama. Jistě by si to nepřál ani božský Kája.

NA FOTKY IVANY GOTTOVÉ A JEJÍ PROMĚNU V LABUŤ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články