Nejbizarnější úmrtí, která se opravdu stala. Poznejte smutné držitele Darwinovy ceny (in memoriam)

17. března 2018
zrdoj: pixabay
zrdoj: pixabay

Smrt jakéhokoliv člověka je vždy velká tragédie ať už k ní dojde jakkoliv. Když je ale způsob smrti úplně za hranicemi veškerého logična a dotyčný si za něj může čistě svou blbostí, tak to už je na cenu. Na Darwinovu cenu…

Darwinovy ceny se udílí každý rok. Jméno dostaly podle Charlese Darwina, který přišel s evolucí. Cena se předává vždy in memoriam, protože v ní soutěží lidé, kteří sebe sami vlastní blbostí sprovodili z toho světa a již svou blbost nebudou dále genově šířit. Pojďme se podívat na opravdové blbce, které jejich blbost stála to nejcennější, co měli… život

Bobr a Bělorus

Jeden muž z Běloruska (jméno není uvedeno) spatřil při své procházce bobra a napadlo ho, se s bobrem na památku vyfotit. Bobr se zrovna moc fotit nechtěl, protože muže kousl. Kousl ho ale tak moc nešťastně, že muž začal velice krvácet. Dokonce tak moc, že vykrvácel dřív, než dorazila záchranná služba.

Brazilec a balónky

Tento brazilský kněz jménem Adelir de Carli se musel ve svém nápadu inspirovat animovanou pohádkou do Oblak, jinak si jeho stupiditu neumíme vysvětlit. Nechal se připoutat na židli, na které byly připevněné balónky s heliem. Balónku bylo tisíce a kněze opravdu vyneslo do vzduchu. Po osmi hodinách letu ale začal foukat vítr, který Brazilce zanesl až nad oceán kde zmizel. Když byl nazen, byl utopená a po smrti.

Polívka v žíle

Ilda Victor Maciel z Argentiny si spletla injekce a do žíly si místo léku vpravila polívku. Po pár hodinách zemřela.

Brita zabila zdravá strava

Brit jménem Basil Brown si velice zakládal na zdravé stravě, která ho nakonec zabila. Během 10 dnů vypil 38 litrů mrkvového džusu. Do svého těla dostal opravdu velkou vitamínovou bombu, ze které se už nevzpamatoval. Jeho tělo dostalo desetkrát více vitamínu A, než by měl člověk mít. Došlo tedy k hypervitaminoze, což je otrava vitamíny a na vážné poškození jater.

Ruská ruleta po americku

Devatenáctiletý obyvatel amerického Hustonu si řekl, že zkusí Ruskou ruletu. Z pistole tedy vyndal všechny kulky, krom jedné a stiskl spoušť. Pokus nedopadl dobře. Nikdo klukovi totiž neřekl, že pokud je v poloautomatické pistoli jen jeden náboj, pistole vystřelí i ji.

Zavří­t reklamu