Denim, to není jen modrá: Jaru vládnou pestré a pastelové barvy džínoviny. Zapovězena není ani šedá či bílá

Denim, to není jen modrá: Jaru vládnou pestré a pastelové barvy džínoviny. Zapovězena není ani šedá či bílá
Zdroj: Oficiální materiály prodejce
Víc je víc. Přidejte své džínové výbavě barvy a hrejte si s neotřelými i nezvyklými kombinacemi, stejně jako v jarní kampani značky C&A.Červená není překážkou. Džíny v této výrazné barvě dovedou zapracovat na perfektním vzhledu nesmrtelné barevné trojkombinace. Tchibo, 799 KčOstře zelené džíny z jarní nabídky značky F&F jasně symbolizuji aktuální barevný trend. Cena: 599 Kč Denimové overaly na oblibě neztrácejí. Washed, neboli sepraná varianta zeleného odstínu sluší modelu Primark, jehož cena je 549 Kč.+ 9 fotek+ 10 fotek

Všechny stěžejní kousky z klasicky modrého denimu už máte doma? Nevadí, můžete svůj džínový arzenál začít doplňovat o další odstíny. Barevná džínovina, kterou samozřejmě mezi trendy neevidujeme poprvé, právě znovu vstupuje na scénu.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 31. března 2023

Na druhu oblečení, střihu ani jiných aspektech nezáleží. Pestré barvy pomalu obsazují všechny džínové pozice. A jak jim to bude slušet na jarních kouscích, o to lépe pak pestré či pastelové tóny džínových prvků vyniknou uprostřed léta.

Buďte připravené a vybavte se klasickou denimovou bundou, šortkami, sukní v áčkovém střihu či midi délce, šaty nebo úplně obyčejnými džínovými kalhotami, kterým nové odstíny přidají mladistvý švih. Pestré barvy nejsou zapovězené ani mužům. Také jim určené kolekce zpestřují výraznější tóny a rozhodně to není na škodu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pepe Jeans London (@pepejeans)

Do barevných outfitů přizvěte i klasické modré kousky

Tak jako nás nikdy neomrzí odstíny modré, vycházející ze základní barvy denimu – indiga, stejně nadšeně můžeme přivítat ve skříni nové barvy a s nimi i další nápadité kombinace. Zapovězena není ani vzájemná kombinace barev s běžnými modrými kousky. Naopak, o to pestřejší paletu výsledných outfitů získáte.

Móda denimového oblečení je různorodější, než se na první pohled zdá.
Mohlo by Vás zajímat:

Velký návrat denimu: V roce 2023 se budou nosit kromě jiného i džínové vesty nebo kabelky

Nezapomínejte ani na neutrální odstíny

Přestože jsou mezi staronovými hvězdami džínoviny spousty pastelových i výrazně vybarvených odstínů, opomíjet nemusíte ani oblíbené neutrální tóny. Ani letos tedy není chybou zapojit černý, šedý a bílý denim, který si udržuje pozici stojící nad pomíjivými trendy a následuje příklad nadčasových modrých variant. Výsledkem je pestrý a skvěle kombinovatelný šatník, ve kterém vždy najdete novou a neokoukanou variantu oblíbených kousků.

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články