Oblíbený parfém Kate Middleton: Princezna z Walesu si potrpí na čisté vůně s květinovými tóny

Oblíbený parfém Kate Middleton: Princezna z Walesu si potrpí na čisté vůně s květinovými tóny
Zdroj: Showpix
Elegantní styl Kate Middleton dotvářejí květinovo-ovocné vůně. Pokud vás nezaujme její oblíbená, můžete vyzkoušet následující.Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh v sobě snoubí esenci z pomerančových květů, mandarinky, manga a ananasu. To vše podtrhne kašmírové dřevo. Sephora, 1660 Kč/30 mlBurrbery Her v sobě snoubí lesní plody s jasmínem a fialkou, které jsou podpořeny suchou ambrou a pižmem. Sephora, 1590 Kč/30 ml Kenzo World v sobě snoubí hrušku, pivoňku, mandlový květ a navrch i kosatec. Sephora, 2030 Kč/50 ml+ 4 fotky+ 5 fotek

Pokud milujete styl Kate Middleton, bude vás jistě zajímat i vůně, kterou princezna z Walesu používá. Její oblíbený parfém prozradil blog What Kate Wore, který mapuje princeznin módní styl. Kate miluje florální tóny a stejně jako v oblékání volí i mezi parfémech ty, které vyrábějí britské značky.

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková 29. října 2022

Téměř každý outfit, který Kate vyneseinspiruje další ženy k napodobení jejího stylu. Pokud i vás princezna z Walesu uchvátila, bude vás jistě zajímat, jaký parfém je její nejoblíbenější. Svou milovanou vůní si prý dokonce nechala v roce 2011 provonět Westminsterské opatství, kde si brala prince Williama.

Nadčasové bílé tenisky podle Kate Middleton: Stejné, jako má vévodkyně, pořídíte kolem tisícikoruny
Mohlo by Vás zajímat:

Nadčasové bílé tenisky podle Kate Middleton: Stejné, jako má vévodkyně, pořídíte kolem tisícikoruny

Svatební parfém Kate Middleton

Co se týče svatby, podle magazínu Grazia byla Kate navoněná parfémem malé britské značky Illuminum. Tento parfém v sobě mísí vůně bergamotu, lilie, gardénie, ylang ylang, jasmínu a vzácných dřevin. Parfém s názvem White Gardenia Petals je stále možné koupit na oficiálních stránkách značky, a to v ceně zhruba 2 600 Kč.

V době, kdy zpráva o svatebním parfému Kate Middleton pronikla do médií, byla vůně dlouhodobě vyprodaná. Takový vliv měla a má oblíbená členka britské královské rodiny.

Oblíbený parfém Kate Middleton: Princezna z Walesu si potrpí na čisté vůně s květinovými tónyOficiální materiály prodejce
White Gardenia Petals, Illuminum

Princezna Kate miluje svěží a čisté vůně

Svatbu s Williamem ale provázela ještě další vůně, která byla použita právě na provonění Westminsteru. Jedná se o parfém další britské značky Jo Malone a vůně, která Kate omámila, nese název Orange Blossom Cologne.

Ačkoliv královská rodina na oficiální příležitosti nepoužívá parfémy z respektu k těm, se kterými se vídá, mimo takové momenty se Kate údajně ráda obalí do této vůně a lidé, kteří se k ní dostali blíže, tvrdí, že voní svěže a ovocně.

Oblíbený parfém Kate Middleton: Princezna z Walesu si potrpí na čisté vůně s květinovými tónyOficiální materiály prodejce
Orange Blossom Cologne, Jo Malone

Parfém Orange Blossom, který v českých eshopech zakoupíte od 1400 Kč za menší balení, se chlubí směsí vůní květu klementinky, bílého šeříku, leknínu a kosatce. Dále se v parfému nachází i citronová tráva, pomerančový květ, konvalinka a vetiver.

Ať už budete chtít vonět jako princezna z Walesu, nebo se jejím výběrem necháte jen inspirovat, nakoukněte do naší fotogalerie, kde najdete další tipy na parfémy s ovocnými a květinovými tóny.

Tip závěrem: V parfumerii si u vybrané vůně řekněte o vzoreček, abyste mohli vyzkoušet jeho výdrž a hlavně to, jak se rozvoní na vaší pokožce. Ač může parfém vonět na papírku velmi dobře, jeho celkové vyznění se ve spojení s vaším pižmem může změnit. Otestováním vzorečku nebo alespoň navoněním očištěné pokožky zjistíte, zda je parfém vhodný pro vaše potřeby.

Zdroj:
Graziamagazine.com

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články