Speciál: Hubněte s námiTestováníSoutěže

Shrnutí koronakrize: Kdo pomohl lidem v nouzi věcnými dary o váze více než 35 000 tun?

Shrnutí koronakrize: Kdo pomohl lidem v nouzi věcnými dary o váze více než 35 000 tun?
Zdroj: Procter & Gamble
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Společnost Procter & Gamble se v uplynulých týdnech a měsících zapojila do boje proti koronaviru a pomohla nejohroženějším skupinám obyvatel po celém světě. V České republice P&G celkem věnoval více než 125 000 produktů značek Ariel, Lenor, Jar, Always, Naturella, Mr. Proper, Pampers a Head & Shoulders.

Komerční článek

“Hned v začátcích šíření koronaviru jsme zahájili naše procedury humanitární pomoci a pomohli jsme těm nezranitelnějším lidem. Věříme, že v této bezprecedentní situaci by měla být naší prioritou péče o ty, kteří se o nás starají, a o ty, kteří potřebují naši péči nejvíce. S ohledem na to jsme zintenzivnili své úsilí a spolupracovali jsme s organizacemi a institucemi na podpoře těch, kteří jsou nejzranitelnější tváří v tvář epidemii, a těch, kteří se o ně starají. Naše produkty jsme darovali Českému červenému kříži, České potravinové bance a institucím na Rakovnicku, kde se do pomoci zapojil i náš závod Rakona,” vysvětluje Yvette Krubl, manažerka korporátní komunikace Procter & Gamble ve střední Evropě.

Kde produkty pomáhaly?

Produkty a pomůcky na osobní ochranu přispívaly k udržování hygieny v nemocnicích, organizacích a domovech pro seniory na Rakovnicku. Také sehrály velkou roli u rakovnické policie. Kromě toho pomohly tisícům sociálně slabých rodin po celé České republice.

Rakona pomohla rouškami i dezinfekcí

Takový rakovnický závod Rakona věnoval 7500 roušek a 3250 litrů dezinfekce na ruce Českému červenému kříži. Dále Rakona věnovala 55 000 prázdných lahví od Jaru městu Mladá Boleslav, do kterých se stáčela dezinfekce pro místní obyvatele.

Procter & Gamble

Pomoc pro děti a maminky

České Federaci Potravinových Bank byly předány tisíce vzorků produktů značky dámské hygieny Always a plenek Pampers. A v neposlední řadě přispěl tým pražské kanceláře P&G Českému červenému kříži tisíci produkty a vzorky.

„Vždy jsme byli součástí komunit, kde žijeme a pracujeme, a v těchto těžkých dnech jsme hrdí, že s nimi můžeme zůstat a pomáhat jim projít tímto bezprecedentním časem. A nezastavujeme!“ říká Yvette Krubl z P&G  s tím, že o nich bude slyšet vždy, když bude potřeba pomoci.

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články