Tento týden v Ulici: Adam se vrací z Ameriky a přivede si dívku, která všem vyrazí dech, Eva s Milošem přijdou o auto i syna

Nový týden v Ulici: Adam se na Vánoce vrátí z Ameriky, ale nepřiletěl sám
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Adam se na Vánoce vrátí domů k rodině......a čeká ho nejedno vřelé objetí.Adam nepřišel sám. Pro Blanku a Evžena má jedno velké překvapení...Adamova přítelkyně všechny překvapí...+ 11 fotek+ 12 fotek

Poslední letošní epizody seriálu Ulice přinesou několik překvapení a dramatických scén. Tím nejdůležitějším bude Adamův návrat z Ameriky. Překvapí nejen svou rodinu tím, koho si přivede. Diváky pak pobaví oslava Kateřininých narozenin, kterou sice Lumír hezky naplánoval, ale nepočítal s Tondou Hložánkem. A co tolik namíchne Gábinu, která už ztratila trpělivost s Hynkem a Dášou?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 11. 12. 2023 10:16

Eva Knoblochová znovu narazí v hospodě na jízlivou Milenu Pumrovou. Ani tentokrát jí nic nedaruje. Jenže už záhy se o ni začne pokoušet infarkt. S Milošem totiž zjistí, že jim zmizely nejen klíčky od jejího firemního auta, ale také samotné auto. A dokonce i jejich syn... Co malý Milošek zase vyvede? A co je pro Evu velkou výzvou? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

Užít si adventní čas v klidu a pohodě je v poslední době pro mnohé jen utopií. Podobně jsou na tom také Hynek a Dáša, kteří toho mají v práci ke konci roku až nad hlavu. Proto jsou vděční, že jim Šimon pomáhá s malým Tomem. Tentokrát to ale tak hladce nepůjde. I když se Šimon opravdu snaží, tátovi se nezavděčí. Gábině navíc dojde trpělivost a Hynka už opravdu šetřit nebude. Co Gábinu tak namíchne?

Středa v seriálu Ulice

Lumír chce mít ve své režii oslavu Kateřininých narozenin. Bohužel mu plány ani velké překvapení na závěr nevyjdou úplně podle jeho představ. A tak se všeho ujmou Lexík s Martinou. Ostatně právě pro Martinu budou letošní máminy narozeniny v lecčems premiérové. A nejen pro ni. Souhrou náhod se na oslavu tak trochu vetře i Tonda Hložánek, který nezůstane nic dlužen své pověsti magnetu na nejrůznější vtipné trapasy. Co čeká Kateřinu na její narozeninový den? A jaké tajemství bude Lumíra pálit na jazyku?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Iva zažije doslova invazi Duškových. S Žofčinou mámou sice tak trochu počítá, vzhledem k dění mezi Michalem a Žofkou, ovšem na setkání s jejím tátou připravená opravdu není. Ten ji navíc dostane i jednou novinkou, která s ní docela zamává. Co a proč je na Ivu už docela silná káva?

Pátek v seriálu Ulice

Adventní čas přináší nejen přípravy na Vánoce, ale také rodinná setkání a návraty těch, kteří se rozutekli do světa. Jeden takový návrat si užije i Blanka, protože z Ameriky konečně přiletí Adam. Navíc má pro všechny i jedno velké překvapení – novou slečnu, kterou hned odvážně přivede na rodinné setkání. Jen co dotyčná vstoupí do místnosti, všem málem vypadnou oči z důlků. Připravovali se na ledasco, ale s tímto opravdu nepočítali. Kdo je Adamovou novou známostí? A jak ovlivní rodinné setkání Volákových a jejich blízkých Vanda?

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články