6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatouží

6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatouží
Zdroj: KLENOTA

Šperky s drahými kameny jsou v posledních letech na vzestupu. Není divu, jsou překrásné a můžete je nosit k džínám a tričku, ale pomohou vám zazářit i při slavnostní události. Vždyť je taky na červený koberec vynáší i hvězdy, jako jsou Mila Kunis nebo Jessica Biel. Kvalitní zlaté šperky s drahokamem jsou však také dědictvím, které se dál může ve vaší rodině předávat z generace na generaci. Jaké tedy vybírat?

Komerční sdělení
Komerční sdělení 11. března 2021

1. Výrazný prsten s drahokamy si získá pozornost všech

Chcete kousek, který neunikne ničí pozornosti? Jeden nápadný prsten s větším drahokamem tuto roli hravě splní. Jestli rády s pomocí kamenů ve špercích zvýrazníte svou barvu očí a jste modroočka, můžete sáhnout například po safírovém prstenu. A kombinace barevných drahých kamenů s diamanty je osvědčená sázka na jistotu, pokud chcete co nejvíc třpytu.

6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatoužíKlenota

2. Náramek k oživení běžného outfitu

Zdobení zápěstí se někdy podceňuje. O to víc ale upoutají pozornost náramky s barevnými kameny, které perfektně doplní každodenní outfit a něžně zvýrazní hezké ruce. Na výběr jsou třeba řetízkové náramky s jedním kamenem, pevné polootevřené náramky, které mají na koncích po jednom kameni nebo se můžete porozhlédnout mezi kousky z navlečených drahokamů.

3. Honosné rubínové šperky jako perfektní doplňky k velké večerní

Rubín je drahokamem barvy krve a jedním z kamenů z takzvané „velké trojky“. Jde opravdu o královský kámen, který vyzařuje vznešenost. Právě proto se skvěle hodí při výjimečných událostech. Takovou rubínovou sadu šperků využijete ke společenskému oděvu opakovaně po dlouhé roky.

6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatoužíKlenota

4. „Statement“ náušnice, které vás přesně vystihují

Slyšeli jste už o „statement“ špercích? Má jít o takové kousky, kterými nositelé dobře vyjadřují svůj vkus a postoj. Obvykle jsou poměrně odvážné a upoutávají pozornost na první pohled. A právě k tomu se skvěle hodí náušnice s drahokamy – dokonce by se dalo říct, že jejich přitažlivý třpyt, svůdné barvy a variabilita, díky které si vybere každý přesně podle svého vkusu, je k tomu přímo předurčují. A pro ještě osobnější ráz můžete vsadit třeba na kámen, který se pojí s měsícem vašeho narození.

5. Zásnubní prsten s drahokamem budoucím nevěstám nedá spát

Diamanty jsou klasika, ale spousta moderních slečen a dam touží k zásnubám po něčem výjimečnějším, co se však o tradice opírá. Jste jednou z nich? Z prstenu s barevným drahokamem nebudete moct spustit oči. Díky tomu, že jsou v posledních letech velmi oblíbené, je najdete v nabídce spousty šperkařů, třeba i v online ateliéru KLENOTA.

6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatoužíKlenota

6. Úchvatné smaragdy pozvednou ducha

Neopakovatelná zelená barva smaragdů nenechá nikoho chladným. Název smaragd znamená v překladu ze sanskrtu „překonavatel obtíží“. S tím spojené účinky se sice nedají zaručit, ale když nasadíte smaragdový přívěsek nebo náušnice se smaragdy, jedno je jisté – překonáte obtíže s hledáním toho pravého šperku a zamilujete se do nich.

6 šperků s drahokamy, po kterých vaše srdce zatoužíKlenota

A které z těchto šperků nejvíc oslovily vás?

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články