Čas na vodku: Vyhrajte novou designovou placatku a umíchejte si drink jako od barmana

Čas na vodku: Vyhrajte novou designovou placatku a umíchejte si drink jako od barmana
Zdroj: Amundsen
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Máte chuť na míchaný drink jako od profesionála, ale bohužel si na něj nemůžete kvůli zavřeným barům nikam zajít? Pak se naučte dva jednoduché recepty s vodkou, které vám zpříjemní dlouhé večery, které musíte trávit doma.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 25. února 2021

Oblíbená značka prémiové vodky Amundsen uvádí na trh svou legendární 6x destilovanou vodku ve zcela novém provedení. Moderní design „placatky“ je nejen vizuálně zajímavý a originální, ale i velmi praktický. A vy ji nyní můžete vyhrát! A nejen ji, také zimní vychytávky jako rukavice, lopatu na sáňkování či stylové sluneční brýle a nákrčník.

Tuto vodku si vychutnejte všemi ŠESTI smysly. Nechte do svého nitra prostoupit pocit nekonečné radosti a odhalte svůj šestý smysl vnímání rozkoše. Smysl, který se neobejde bez pozitivní síly vašich přátel a magnetizující přitažlivosti křišťálově čisté, výjimečně jemné vodky Amundsen.

Abyste si s vyhranou „placatkou“ Amundsenky věděli rady, přinášíme vám recepty na dva dokonalé drinky, se kterými si zpříjemníte každý večer nejen u televize.

Amundsen lemonade

Čas na vodku: Vyhrajte novou designovou placatku a umíchejte si drink jako od barmanaAmundsen
Nejprve naplňte sklenici ledem. Poté přilijte 40 ml vodky Amundsen a dolijte malinovým sirupem a sodou. Na závěr ozdobte snítkou máty.

Amundsen juice

Čas na vodku: Vyhrajte novou designovou placatku a umíchejte si drink jako od barmanaAmundsen
Další z magických drinků je Amundsen Juice. Naplňte sklenici ledem, přilijte 40 ml vodky Amundsen a dolijte brusinkovým džusem. Ozdobte plátkem limetky.

Jak soutěžit

Tři z vás mohou vyhrát balíček, který obsahuje právě designovou „placatku“ vodky Amundsen a další komerční předměty, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku:

Jaký šestý smysl vám přináší konzumace vodky Amundsen?

A: hmat

B: chuť

C: vnímání rozkoše

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@lifee.cz a do předmětu e-mailu napište: Vodka Amundsen (odpovědi s špatně uvedeným nebo neuvedeným předmětem e-mailu nebudou započítány do soutěže). Soutěžit můžete od 25.2.2021 do 4.3.2021. Vyhrává 6., 36. a 66. správná odpověď.

Soutěže se smí účastnit jen osoby starší 18ti let.

Soutěž byl ukončena. Výhercům gratulujeme!

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články