Speciál: Hubněte s námiTestovánísoutěže

Halloweenský beauty tutorial podle Kim Kardashian: Jak pleť připravit na náročné líčení a následně revitalizovat

Halloweenský beauty tutorial podle Kim Kardashian: Jak pleť připravit na náročné líčení a následně revitalizovat
Zdroj: FOREO
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Heidi Klum je již dlouho známá svými neuvěřitelnými proměnami na Halloween, ale letos má velkou konkurenci. Je jí Kim Kardashian! Ta vás naučí zvládnout dokonalý halloweenský make-up doma a navíc poradí, jak pleť na tento šok připravit, aby neutrpěla její kvalita.

Petra Járková 29. října 2019

Halloween tutorial

Největší světová beauty-tech značka FOREO přináší jednoduchý Halloween tutorial přímo do vaší koupelny. Můžete se proměnit nejen v samotnou Kim Kardashian West, ale zjistíte i, jak dokonale připravit a oživit vaši pleť během strašidelného období.

FOREO

Marina Mamic

Podívejte se na snadný tutoriál v šesti krocích ve spolupráci s slavnou umělkyní Marinou Mamic, která poukazuje i na důležitost přípravy pleti před a následnou revitalizaci po halloweenském make-upu.

Jako Kim Kardashian

Pokud se tedy chcete inspirovat vzhledem Kim Kardashian nebo si jen chcete užít příjemné odpoledne s lekcí líčení, postupujte podle tohoto snadného šestikrokového programu. Dosáhnete tak významné proměny a zároveň si udržíte zdravou a zářivou pleť.

FOREO

Krok 1: Připravte svou pleť a vytvořte dokonalý podklad

Připravte pleť pomocí inteligentní masky – přístroje UFO v kombinaci s maskou Matte Maniac. Složení neobsahuje olejovou bázi a využívá čisticí účinky dřevěného uhlí pro dokonalou a sjednocenou pleť. Zároveň zklidňuje a minimalizuje výskyt pórů pro ideální aplikaci make-upu.

Poté naneste vhodnou podkladovou bázi, která ochrání pleť před vrstvami make-upu potřebného pro proměnu. Obličej se využívá jako plátno, Marina proto doporučuje základ s vysokým krytím – matná fluidní varianta make-upu funguje nejlépe, protože snižuje lesk pleti.

Horoskop líčení: Jaký make-up vám opravdu sedí a co vám přidává roky?
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop líčení: Jaký make-up vám opravdu sedí a co vám přidává roky?

Krok 2: Oči a obočí

Po nanesení podkladové báze i na oční víčka můžete vytvořit ikonický vzhled kouřových očí Kim Kardashian pomocí zemitých odstínů na obou víčkách a dolní linii řas. Poté aplikujte černou tužku podél spodní linie očí a pomocí tekuté oční linky vytvořte dramatický vzhled kočičích očí. Dokončete vzhled několika vrstvami řasenky pro výraznější pohled.

Dokonalé obočí je nedílnou součástí – Kimino obočí je silné, široké a dokonale upravené. Marina doporučuje použít 2 různé hnědé odstíny tužky, aby bylo dosaženo přirozenějšího vzhledu.

Krok 3: Zvýraznění a konturování

Kim Kardashian je proslulá svým konturováním, tady se můžete opravdu vyřádit. Pro celkovou proměnu si Marina hraje hlavně se stínováním a konturováním obličeje, což jí pomáhá vizuálně změnit rysy pro maximální proměnu. Tento proces může chvíli trvat a aby se váš bezchybný podklad nerozmazával, Marina se vyhýbá používání krémových korektorů. Místo toho používá matné bronzery spolu s různými odstíny hnědých očních stínů a pudrů pro zvýraznění. Posledním krokem je highlighter na lícních kostech, aby dosáhla ideálního rozjasnění.

FOREO

Krok 4: Dokonalé rty

Pro typický vzhled rtů ve stylu Kim použijte tužky na rty v nude odstínech. Poté naneste matnou nude rtěnku s dlouhou výdrží. Chcete-li získat viditelně plnější rty, přidejte do středu rtů i trochu korektoru a aplikujte malé množství lesku pro přirozenější vzhled.

Krok 5: Fixace, paruka a barevné kontaktní čočky

Jakmile budete spokojená s finální proměnou, dopřejte pleti velkorysou fixaci pro dokonalé ustálení vzhledu. Umocněte vzhled dlouhou černou parukou a hnědými kontaktními čočkami.

Krok 6: Odstraňte make-up, vyčistěte a revitalizujte svou pleť

Pro odstranění výrazného make-upu je důležité pleť i řádně očistit, aby nedošlo k ucpání pórů a dlouhodobému problému s pletí. Vyberte si svou variantu silikonového čisticího přístroje LUNA mini 3 nebo LUNA 3, které jemně odstraní až 99,5 % nečistot, bakterií a oleje a zanechá vaši pokožku svěží.

NA VIDEO SE PODÍVEJTE ZDE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články